Businessmen Stock Exchange Team  - geralt / Pixabay

Chcete zpeněžit svou firmu? První krok můžete udělat už dnes!

Potřebujete ukončit činnost své s.r.o., ale nejste si jistí, jak postupovat? Nenechte se tlačit ke zdi rozbujelou administrativou na našich úřadech a svěřte všechny důležité kroky do rukou skutečných odborníků. Proč studovat složité a obsáhlé zákony, směrnice a nařízení, když je využijete pouze jedenkrát v životě?

Zbytečné papírování jako brzda obchodního rozvoje

Ukončení činnosti společnosti tak, aby vše bylo po právní stránce maximálně čisté, může být v ČR (i na Slovensku) otázkou skutečně mnoha a mnoha dní. Jen sepsání všech potřebných podkladů, uzávěrek apod. tak, aby vyhovovaly náročným úřednickým očím, je práce na několik večerů. Pokud vše nebude úplně správně, vystavujete se riziku četných postihů.

A právě proto je tu profesionální odkup firmy. Svěřte ho na slovo vzatým specialistům a ušetřete svůj čas i nervy. Vše je 100 % legální a po právní stránce v pořádku. A jak na to?

Odkup firem – svou společnost můžete prodat už do několika hodin

Víte, kde všude je nutné ukončení činnosti vaší společnosti ohlásit? Pokud ne, nevadí. Právě proto existují firmy, které se o vše postarají za vás. Zvládnou tak prodej i odkup s.r.o., a to se všemi potřebnými zárukami. Obtížnou legislativu i kontakty na úřady mají v malíčku. A jak to celé probíhá?

Pokud máte zájem o odkup s.r.o., stačí kontaktovat specialisty na stránkách Odkup-firmy.cz. Provedou vás celým procesem a na závěr nabídnou potřebné listiny, čekající jen na váš podpis. Poradí vám i s přípravou potřebné dokumentace pro nového jednatele apod.

Postarají se o všechny aspekty doručení potřebných dokumentů, a samozřejmě i o stanovení výhodné odkupní ceny a bezpečné zprostředkování převodu peněz. Obavy určitě nejsou na místě, vše bude vyhovovat právním normám ČR. Jednou odprodáte a už se o nic nestaráte. Na kostlivce ve skříni můžete díky na slovo vzatým odborníkům jednou provždy zapomenout a jen si užívat utržených peněz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *