Čím jsou zajímavé půjčky pro důchodce bez registru?

V nebankovním segmentu najdeme celou řadu půjček, o kterých můžeme říci, že jsou doslova přizpůsobeny konkrétním klientům. Skvělým příkladem mohou být také půjčky pro důchodce bez registru. Podívejme se společně na to, čím jsou zajímavé. V první řadě tím, že jsou určené i pro problémové klienty. Nehraje roli, zda jste uvedeni v bankovním, nebo nebankovním registru. Ani jedna databáze není při vyřizování brána v potaz. Také nezapomínejte na to, že nahlíženo není ani do registru exekucí. Pokud jste měli, nebo máte jakýkoliv finanční problém, poskytovatele těchto půjček nezajímá a zajímat nebude.

Komu jsou určeny? Všem důchodcům

Zajímavé jsou také tím, na jakou konkrétní skupinu lidí vlastně cílí. Jsou to důchodci. Nikoliv však jenom ti starobní, kterých je v naší zemi nejvíce a které si každý vybaví, při vyřčení tohoto slova. Kromě toho, že jsou půjčky pro důchodce bez doložení příjmu určené této skupině osob, jsou určené i důchodcům invalidním. I zde nesmíme žadatele rozdělit do dvou skupin. A to do takové, kdy pobírají plný invalidní důchod, a následně do takové, kdy pobírají důchod pouze částečný. Při vyřizování jejich žádosti se mohou buď zcela obejít bez jakéhokoliv dokládání, nebo předloží pouze informace o tom, kolik peněz od státu měsíčně dostávají.

Částky mohou být různé

Zajímavé je, že tento segment začíná zajímat stále více poskytovatelů. Ideálními zástupci jsou ty společnosti, které jsou spojeny se segmentem mikropůjček. Jsou to půjčky pro důchodce ihned, které se pyšní rychlostí a jednoduchostí. Peníze ale může nabídnout i segment standardních nebankovních půjček, kdy lze žádat třeba i o desetitisíce, někdy i o statisíce korun. Zajímavostí je i fakt, že daným skupinám osob nemusí být zapovězeny ani miliony korun. Je však třeba počítat s nutností ručit nemovitostí, nebo si sehnat ručitele.

  1 Komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *