Filozofie značky

Aviva plc je nové jméno skupiny CGNU plc. Změna jména představuje další z plánovaných kroků společnosti stát se a celosvětově být vnímán jako prvotřídní poskytovatel finančních služeb. Od 1. července 2002 nahrazuje jméno Aviva více než 50 různých obchodních značek a vytváří další příležitosti k využití jednotné značky po celém světě.

Richard Harvey – výkonný ředitel Aviva plc:
“Tvoříme novou a silnou mezinárodní finanční značku. Jméno CGNU bylo ve své době pragmatickým řešením, ale nikdy nebylo součástí dlouhodobých plánů skupiny.”
“Zastřešení našich aktivit pod značku Aviva je výrazem značné dávky logiky a jistě se tak dočkáme zřetelného přínosu. Opatření by mělo přinést také úspory v oblasti marketingu, zejména v reklamě a sponzorství. Zvýší se také povědomí o značce po světě a zjednoduší se získávání nových klientů a nových trhů. Podoba naší společnosti je výsledkem značného množství transakcí v posledních letech a spojení pod jednu značku pomůže vytvořit vyšší sounáležitost 64 000 zaměstnanců po celém světě.”
“Jméno Aviva bylo pozitivně testováno po celém světě a je spojováno se zdravým způsobem života, vitalitou a úspěchem. To plně odpovídá tomu, co chceme přinášet všem našim klientům.”

NAŠE HODNOTY
Profesionalita
Na základě dlouhodobých zkušeností, vyhodnocování dat a průzkumů a pravidelnému kontaktu s našimi klienty vytváříme a spravujeme spolehlivé produkty a služby. Našim klientům jsme tak důvěryhodným a spolehlivým partnerem.

Transparentnost
Uvědomujeme si, že finanční produkty obecně mohou být pro klienty složité na pochopení a orientaci v nich. Proto věříme, že jediným správným řešením je individuální osobní servis poskytovaný klientům prostřednictvím rozsáhlé sítě pojišťovacích poradců, kteří jsou zde pro klienty po celou dobu trvání pojištění. Každý klient má zajištěn osobní individuální servis našich poradců, kteří podrobně vysvětlí všechny detaily nabízených produktů. Všechny informace poskytujeme písemně v jasné a srozumitelné podobě. Aktuální změny prezentujeme prostřednictvím našich internetových stránek. Garantujeme pravidelnou osobní návštěvu našeho poradce po celou dobu trvání pojištění. Víme, jaké jsou naše možnosti, a neslibujeme nemožné.

Bezpečnost
Naše historie mluví sama za sebe – stojíme na jednom z předních míst již 300 let. Opíráme se o pevné finanční základy a britské konzervativní tradice v tom nejlepším smyslu slova.

CESTA, KTEROU JDEME

• ŽIVOT
S námi se budete cítit celý život bezpečně. Známe své klienty a poskytujeme jim poradenství podle jejich potřeb. Jsme výkonní, sebejistí a spolehliví.

• VITALITA
Baví nás život, jsme plní energie a nadšení pro svou práci. Věříme v pozitivní přístup a optimismus a chceme být našim zákazníkům partnery, nikoliv pouze dodavateli.

• ÚSPĚCH
Spokojenost našich klientů je pro nás hlavním měřítkem úspěchu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *