Jak vyřešit nenadálou finanční situaci?

Jak vyřešit nenadálou finanční situaci?

Dostali jste se do těžké finanční situace? Měli jste nečekané výdaje a nyní vám nezbývají peníze do výplaty? Máte již záznam v registru dlužníků a bojíte se, že vám žádná banka nepůjčí? Pak zapřemýšlejte nad nebankovní půjčkou, se kterou můžete získat peníze i vy.

Nebankovní půjčky poskytují v posledních měsících vedle půjček bankovních další možnost, jak získat peníze. Oproti bankovním půjčkám však lákají svojí dostupností a rychlostí sjednání. Pro většinu lidí, jež potřebují svoje finanční problémy řešit rychle a efektivně, se tak nebankovní půjčky stávají velmi atraktivním řešením.

Představení půjčky

Půjčka bez registru je určena osobám starším 21 let. Kromě věku je však další podmínka kladena na příjmy. Je potřeba, aby žadatel doložit potvrzení o pravidelných příjmech svědčících o jeho schopnosti splácet.

V rámci rychlé půjčky si můžete půjčit částku pohybující se od 5 000 Kč do 100 000 Kč, a to bez zástavy nemovitosti. U částek nad 100 000 Kč je nutné ručit nemovitostí. A půjčit si můžete až 5 000 000 Kč. Doba splatnosti se pak pohybuje od 12 do 18 měsíců. Žádáte-li o druhou, třetí či o jinou opakovanou půjčku a spláceli jste předchozí půjčku řádně, pak si můžete splatnost prodloužit až na 24 měsíců.

Výhody půjčky

Nebankovní půjčky bez registru poskytují mnohé výhody, kterých se vám u jiných typů půjček nedostane. Jak již název půjčky vypovídá, půjčky jsou poskytovány bez nahlížení do Registru dlužníků. Díky tomu jsou půjčky dostupnější široké škále žadatelů. Jejich nespornou výhodou je rychlost vyřízení, které spočívají i v možnostech zažádání. O půjčku totiž můžete zažádat i z pohodlí svého domova (online formulář nebo telefonicky) nebo osobně na pobočce v Praze, kde dostanete peníze rovnou na ruku. Výhodou je i to, že do částky 100 000 Kč jsou půjčky poskytovány bez zástavy nemovitostí. V neposlední řadě musíme zmínit, že půjčky je možné předčasně a bez sankcí splatit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *