Řešíte v podnikání problémy s dopravou a logistikou? Ulehčete si práci pomocí etiket

Téměř každý podnikatel, který se zaměřuje na doručování svého zboží klientům či dalším odběratelům, se potýká s problémy spojenými s dopravou zboží. Celková logistika totiž může být někdy i poměrně složitá a pokud se nepodchytí hned na začátku, může poměrně rychle vzniknout chaos. Tomu přitom můžete předejít například pomocí etiket, se kterými si ve všem uděláte rychle pořádek.

Usnadněte si spolupráci s kurýrními službami

Pokud vlastníte vlastní e-shop, nebo prodáváte jakékoliv zboží, určitě se nevyhnete komunikaci s kurýrními službami. V takovém případě se zajisté neobejdete bez efektivního označování svých balíčků tak, aby byla služba schopná rozpoznat, komu má danou zásilku doručit.

Vše dokáže efektivně vyřešit PPL etiketa, s jejíchž pomocí můžete rychle a snadno označit odesílaný balík, aniž byste se museli obávat, že dorazí do nesprávných rukou. PPL etikety přitom můžete využít i u jiných zásilkových služeb, včetně DPP, GLS, GEIS nebo České pošty. Vhodné jsou pro přímý tepelný tisk, díky čemuž můžete etikety ihned využít – pozor si dejte na jejich životnost, která je oproti jiným mnohem kratší, a proto jsou etikety vhodné pouze ke krátkodobému označování.

Logistiku a fungování skladu vám usnadní samolepící etikety

Podnikatelé se často potýkají i s problémy u logistiky a efektivitou skladování zboží. Jestliže není sklad přehledný, je možné, že se dříve či později začnete ve všech těch číslech a označeních ztrácet, což samozřejmě vede i k chybám a finančním ztrátám.

Celý systém vám mohou pomoci zpřehlednit samolepicí etikety, které jednoduše přilepíte na zboží a po naskenování kódu se daná položka ihned odečte ze seznamu. Při vydávání zboží či jeho naskladňování tak můžete být mnohem rychlejší a také efektivnější. Vybírat přitom můžete z celé řady etiket, které se hodí k označování široké škály zboží.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *