Rychlá online půjčka: Za jak dlouho získáte peníze?

Rychlá online půjčka: Za jak dlouho získáte peníze?

Jedna kapsa prázdná a ta druhá? Vysypaná! Že přesně nějak takto vypadá vaše aktuální finanční situace? Tak to si zřejmě moc nevýskáte. Hledáte-li řešení svých obtíží, s největší pravděpodobností se začnete zajímat o půjčky. Padnou-li vám do oka nebankovní půjčky ihned na účet, pak vás bude jistě zajímat, za jak dlouho se peníze vlastně na vašem bankovním účtu objeví. Jde o hodiny, dny či dokonce týdny? Nepřestávejte číst následující řádky a dozvíte se to!

Požaduje společnost registrační poplatek?

U drtivé většiny společností, které poskytují nebankovní půjčky na účet, narazíte na tzv. registrační poplatek. Tento poplatek je nejčastěji ve výši jedné koruny a má za cíl ověřit bankovní účet žadatele, což společnosti ostatně ukládá zákon. Většina společností, které tento poplatek vyžaduje, odesílá peníze na účet okamžitě, jakmile poplatek obdrží. Za jak dlouho ovšem poplatek doputuje do banky poskytovatele půjčky, je mnohem komplikovanější.

U koho máte veden bankovní účet?

O tom, za jak dlouho dorazí peníze či registrační poplatek poskytovateli, rozhoduje mnoho faktorů. Jedním z nich je i bankovní účet. Pokud jej máte veden u stejné banky, jako poskytovatel nebankovní půjčky kde opravdu půjčí, pak probíhá převod ve všední den prakticky okamžitě. V opačném případě si na peníze počkáte a nebankovní půjčka k vám dorazí za 2 až 3 pracovní dny.

Za jak dlouho obdržíte své peníze?

Pokud vám již byla schválena žádost o půjčku, vy jste společnosti zaslali všechny potřebné údaje pro poskytnutí finanční výpomoci, zároveň odeslali registrační poplatek, pak očekávejte své peníze. V případě shodného účtu je můžete mít ještě v ten den, kdy je společnost odešle. Pokud je váš účet jiný, pak si počkáte do druhého či třetího dne. V případě nejasností neváhejte kontaktovat společnost, která nebankovní půjčky ihned na účet poskytuje. I zde totiž pracují pouze lidé, kteří mohou udělat kdykoli více, či méně závažnou chybu.