digital marketing seo google 1725340

Ušetřete 25 % nákladů na reklamě. Víme, jak na to!

Jestli podnikáte, neobejdete se bez reklamy. Na internetu je silné prostředí, sociální sítě jsou nezbytnou platformou. Pokud ale máte vlastní byznys, zabere vám spoustu času právě on. Peníze pak vložíte do agentury, která se vám o reklamu postará. Víte ale, kolik na dané službě přeplatíte?

Reklama – jak ji zlepšit?

I oblast reklamy je byznys samotný, takže za služby se pěkně platí. A mnoho expertů ví, že bez pořádné propagace se firmy neobejdou. Opravdu ale na vše potřebujete speciální služby? Nejdříve se podívejte, kde chcete svoji službu nebo produkt propagovat. Určitě to jsou sociální sítě jako Facebook reklama či TikTok. Víte, že hlavně na Facebooku došlo v poslední době ke zdražení? Právě zde můžete ovšem ušetřit, protože systém reklamy je dnes intuitivnější, že i laika snadno provede procesem propagace. Systém sám vyhodnotí nastavení, ukáže výsledky a doporučí další kroky ke zlepšení. Abyste měli představu, tak malé firmy vkládají v průměru 50 000 korun měsíčně do reklam, přičemž dokonce až 25 % může jít na správu právě různým externím specialistům. Tyto společnosti si náklady ani nezapočítávají mezi celkové náklady za reklamu. Je tedy nutné tolik platit dalším subjektům?

Google Ads i Sklik zvládnete sami

Znáte Google Ads nebo Sklik od Seznamu? Další prostředí reklamy na respektovaných vyhledávačích. I zde až 75 % správy reklamy zvládnete sami. Pokud vás zajímá více informací, podívejte se na „Reklamní základku“ Klubu pro malé podnikatele od Daniela Nytry. Ta pomůže zejména malým podnikatelům, OSVČ nebo freelancerům, kteří se naučí dělat reklamu na Facebooku, Googlu, Seznamu, TikToku, Pinterestu, Heurece i Zbozi.cz. Nejen velké firmy mají šanci na kvalitní reklamu, stačí jen prorazit do této sféry více. Na „Reklamní základce“ naleznete i návody, jak například dělat bannery nebo videa v Canvě. Je toho ale mnohem více, co se dozvíte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *