Butovice – nové byty v lokalitě, odkud máte všude blízko

Hledáte nové byty v Praze a záleží vám na jejich ideální vzdálenosti od veškerých služeb a potřebného zázemí? Butovice nabízejí velké množství příležitostí k velmi aktivnímu a pestrému trávení volného času, ale přitom nezanevřely ani na přírodu.

I vy se tak můžete zabydlet opravdu jen několik málo minut od lékaře, školy pro své děti či oblíbeného sportoviště a přitom si užívat všech výhod klidného a moderního bydlení, ve všech ohledech maximálně propojeného s přírodou.

Když chcete od svého vysněného bydlení něco víc

Máte obavy, že vás tyhle nové byty – Butovice vrhnou do šedivé náruče obyčejného anonymního sídliště? Nic není vzdálenějšího pravdě. Ocitnete se uprostřed koncertu barev a tvarů, vytvářených pod rukama předních českých architektů. Zaujme vás perfektní design i čistota použitého stylu, samozřejmě odpovídající všem potřebným normám a regulím.

Nestanete se oběťmi vrtkavého módního stylu, ale získáte skvělé bydlení zcela podle vašich představ s dlouhodobým estetickým i užitným přesahem. V Praze najdete jen málo tak ideálně umístěných lokalit, vhodných k moderní výstavbě, jako jsou právě byty Butovice. Stačí využít nabídky stále ještě plně prostřeného stolu – za pár let už se budou developeři spíše přehrabovat ve zbytcích z kdysi bohaté hostiny. Chcete-li tedy jen to nejlepší, dopřejte si to dnes!

Škola, lékaři i zábava na dosah ruky

Ať už je vaší prioritou zábava nebo vzdělání pro vaše děti, rozhodně za nimi nemusíte cestovat daleko. Do deseti minut chůze od svého nového bytu naleznete vše potřebné: Galerii Butovice, základní školu, ambulance mnoha lékařů…

A kdyby vám to přece jen nestačilo, za dvě minuty se dostanete na autobus a za dalších sedm ke stanici metra Jinonice. Nemusíte si tak nic odepírat, ani slevovat ze svého komfortu bydlení. Butovice si vás zkrátka získají opravdu ve všech směrech. Ale pospěšte si, volné byty velmi rychle mizí!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *