České zlato na trhu není, přesto se však investice do tohoto kovu není třeba bát

Investice do ryzího kovu jsou v současném „šíleném“ světě opět na špici oblíbenosti. A to i v ČR. A nic na tom nemění fakt, že se musíme spoléhat na zahraniční dodavatele. Nákup i prodej zlata bez DPH je stále naprostou samozřejmostí, výhodnou pro všechny investory.

Takže bude-li vás někdo lákat na zlato s českým původem, jděte raději o dům dál. Nehraje s vámi fér. Ve skutečnosti našemu trhu odminují slitky od švýcarských rafinérií Argor Heraeus a P.A.M.P. Jde o světové proslulé značky se všemi zárukami kvality a ryzosti.

Měli byste vědět: České mince naopak k dostání jsou, razí je mincovna podle svých vlastních návrhů a motivů.

Tři důvody, proč investovat do zlata

Oproti platině, stříbru nebo třeba diamantů je nepřítomnost DPH pro investiční zlato  jasnou výhodou. To však zdaleka není vše.

  • Ryzí zlato si dlouhodobě udržuje svou hodnotu. Ignoruje pády měn, kolapsy na burzách i aktuálně nepříznivou situaci okolo koronaviru.
  • Jde o investici bezpečnou za všech okolností, nepřipraví vás o něj ani požár nebo povodeň.
  • Poskytuje maximální mobilitu – snadno ho sbalíte a vezmete s sebou kamkoliv. To o nemovitostech, ale třeba i větších starožitnostech rozhodně neplatí.

Vsaďte vždy na specialisty na trhu

Firma Zlaté mince se o své klienty stará už 17 let. Za tu dobu nasbírala mnoho spokojených klientů, kteří se sem pro doplnění nebo zhodnocení svého portfolia stále vracejí. Aktuálně jich je už přes 60 000. A to stále není všechno. „Zlato dovážíme přímo ze zahraničí, od dceřiné společnosti rakouské centrální banky,“ upřesňuje Pavel Trtík, ředitel společnosti.

Informace pro čtenáře: žádná česká mincovna investiční zlato v podobě zlatých slitků nevyrábí.

A pro ještě větší pohodlí je pro všechny vaše nákupy připraven e-shop www.zlate-mince.cz. Investiční slitky, mince a další cenné portfolio tak nakoupíte z pohodlí doma. A to za přesně stanovenou cenu. Aktuální vývoj ceny zlata tu totiž pravidelně aktualizují, vždy tedy budete vědět, na čem zrovna jste.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *