Potřebujete nové oblečení pro své zaměstnance? Víme, jak na to

Patříte k zaměstnavatelům, kteří o blaho svých podřízených opravdu pečují? Pak určitě víte, že nezbytným doplňkem pro ničím nerušený a bezpečný pracovní proces je i odpovídající oblečení.

Musí skvěle vypadat, dobře padnout a poskytovat ochranu v jakékoli situaci, která by „na place“ mohla nastat. A jak docílit toho, aby šlo všechno ruku v ruce s nízkou cenou? Nejlepším řešením je velkoobchod, který se na tyto služby zaměřuje.

Dbejte na pestré produktové portfolio

Nejdříve si ujasněte, jaké pracovní tričko, kalhoty nebo třeba vestu vaši zaměstnanci potřebují. Dbejte zejména na materiály, protože dělníci (pracující ve venkovním prostředí) ocení více tepla, než montéři u linky. Bylo by tedy chybou nakoupit jeden univerzální typ kombinéz apod.  Naopak. Plánujte. Sepište si seznam a ujistěte se, že na něm opravdu nic nechybí.

K získanému množství pak přidejte 20 %. To vám pro začátek bude stačit jako nutná rezerva pro případ, že se ne vždy trefíte ve velikosti, nebo se budete chtít postarat o urychlenou výměnu oblečení poškozeného, ztraceného apod.

Myslete na to, že možnosti, dostupné na naše trhu, jsou dnes velmi široké. A z čeho vybírat? K mání jsou třeba:

  • polokošile,
  • trička,
  • mikiny,
  • kombinézy
  • bundy,
  • vesty,
  • čepice atd.

Některé modely mohou být i multifunkční. Doporučujeme zejména bundy, jež lze jednoduchým odepnutím rukávů proměnit na vesty, či kalhoty s odepínatelnými či shrnovacími nohavicemi. Pro práci do terénu a proměnlivého počasí jde o řešení jako dělané.

Když chcete kvalitu, zamiřte ke specialistům

Vždy se ptejte rovněž na gramáž použitého textilu. Čím vyšší je, tím větší pevnost nabízí, byť leckdy jde o tkaniny lehké a po všech stránkách komfortní. A pokud sháníte pracovní oblečení Brno, vsaďte na e-shop Xfer.cz. K mání je tu vše. A to včetně potisků a výšivek na míru nebo přímo zakázkové výroby. Trocha péče při výběru oblečení se totiž vždy pozitivně odrazí na pohodlí vašich zaměstnanců. A od toho je už jen krůček k lepšímu výkonu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *