pojištění

Cestujte s pocitem klidu

pojištění

Unsplash / Pixabay

Cesty po tuzemsku i v zahraničí jsou pro mnohé spojeny s fantastickými zážitky především během dovolených, volných víkendů a prázdnin. Nemusíte se zrovna vrhat do adrenalinových aktivit, aby došlo k nečekanému porouchání vozidla, zdravotní komplikaci, nehodě, úrazu, anebo nepříjemné ztrátě zavazadel. V těchto případech je na místě pojištění. Proč? Pokud se něco přihodí, můžete ušetřit spoustu financí a problémů při řešení nepříjemných situací.

Generali Pojišťovna a.s. se řadí ke komplexním pojišťovacím ústavům. V rámci širokého pojišťovacího programu objevíte služby pro pojištění osob, majetku, motorových vozidel, odpovědnosti. Pojistit se lze také na individuální rizika.

Pojištění pro vaše auto

Jízdy automobilem se neobejdou bez rizika nehod a tím spojenými škodami. Podle zákona je nutné zajistit zvýšenou ochranu pojištěných osob. Díky tomu se musí každý majitel vozidla postarat o zaplacení povinného ručení. Výhodné povinné ručení vám přinese skvělou cenu, ale i rozsah potřebných služeb.

U Generali si můžete sjednat povinné ručení Komplet PLUS, kde získáte garanci ceny na tři roky, rozšířené asistenční služby, pojištění střetu se zvířetem a pojištění poškození vozidla hlodavci a limity pojistného plnění 70/70 milionů Kč. Očekávat můžete i výhodné slevy pojištění – až 55% bonus na vstupu, až 40% slevu pro dobré řidiče, 10% slevu za roční frekvenci placení, 20% slevu pro držitele průkazu ZTP a 5% slevu na produkty pojištění „kasko“.

Cestujte bez zbytečného stresu

Během cest se může stát cokoliv, ale jenom díky cestovnímu pojištění nebudete trpět díky nečekaným finančním ztrátám při problémech. Dnes se sjednává cestovní pojištění online. Stačí vám chvilka v pohodlí doma a máte vše zajištěné. Pojišťovna za vás pokryje léčebné výlohy, pojistí vás pro případy neuskutečnění zájezdu a dovolí vám si sjednat slevu pro skupinové či rodinné pojištění.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *