Cetelem půjčky

Půjčka Cetelem nabídne až 1 000 000

Nebankovní půjčka společnosti Cetelem je z řad půjček, které se poskytují nejen krátkodobě, ale i na delší dobu splácení, tedy i s vyšší částkou půjčky. Půjčka Cetelem je vyhledávaná už i proto, že je dost v mnoha okamžicích podobná klasické bankovní půjčce, ale stále si řadu toho pozitivního bere z nebankovních půjček.

Pozitivem půjčky Cetelem oproti většině nebankovních půjček je to, že výše úvěru může být až jeden milion korun, což běžně nebankovní půjčky neposkytují. U půjčky Cetelem lze zažádat o poskytnutí úvěru na auto, jak nové, tak ojeté, nebo nábytek, koupi nemovitosti či její rekonstrukci a pokud se jako žadatel nevlezete do žádné z uvedených kategorií, požádáte o půjčku na cokoli, tedy bezúčelnou půjčku.

Účelná půjčka Cetelem

Výhodou účelných půjček Cetelem je to, že se přímo poskytují na danou věc – vůz, nemovitost či vybavení domácnosti a tím je také ručeno a půjčka tak může být výhodnější, než bezúčelná půjčka. Navíc pokud pravidelně a včas splácíte, nemine vás nejspíš odměna a v akčním období tak můžete být o jednu či více splátek u půjčky Cetelem zbaveni

[quote]Víte, že … Cetelem vám vrátí dokonce až deset splátek vaši půjčky?[/quote]

Půjčka je bez poplatků

U půjček Cetelem, ať účelných či neúčelných neplatí její klienti žádné poplatky za zprostředkování a výnos má společnost pouze z úroku, jež činí 6,9 % ročně. Poměrně solidní nabídka v závislosti na tom, že se jedná o nebankovní společnost.

Možnost konsolidace

V poslední době je často zmiňováno sousloví „konsolidace půjček“. Společnost Cetelem poskytuje sloučení půjček do jedné právě jak vlastním klientům, tak těm, co mají několik úvěrů u jiných společností. Díky konsolidaci půjčky firmou Cetelem je vám, jako zákazníkovi zřízena jedna měsíční splátka, kterou pravidelně budete splácet a navíc pouze společnosti Cetelem. Většinou tím platíte i nižší úrok, takže v konečném znění zaplatíte na splácení méně.

Půjčka Cetelem nabídne až 1 000 000

steinchen / Pixabay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *