IN TIME se skvěle osvědčuje také jako kurýrní služba Praha.

Co chtít od spolehlivé doručovací služby? Přehled o pohybu balíku i pojištění v ceně

Doba, kdy veškeré doručování listových i balíkových zásilek bylo v kompetenci České pošty, je naštěstí už dávno pryč. Dnes si můžeme volit z mnoha poskytovatelů s různou úrovní kvality přepravy i doprovodných služeb. Včasné doručení by mělo našemu žebříčku hodnot bezpochyby dominovat, ale proč ho nedoplnit ještě o další příjemné bonusy?

Ekonomická stránka je důležitá

Propojujícím článkem mezi odesílatelem a příjemcem balíku je vždy kurýrní, spediční nebo poštovní služba. Na zvoleném názvu však až tak nezáleží, mnohem důležitější je přehledný ceník a kvalita nabízených služeb. Hledejte nejenom kompletní cenovou nabídku přepravy zásilek, ale také různé výjimky např. u zásilek nestandardních rozměrů. Snadno si pak spočítáte, kolik za svůj balík v konečném součtu zaplatíte.

Pro IN TIME je včasné doručení samozřejmostí

Ryze česká spediční a expresní kurýrní služba IN TIME působí na našem trhu už několik let. Vaši zásilku spolehlivě doručí nejenom na území ČR, ale také v zahraničí. V ceně přepravného je navíc i základní pojištění balíku, takže není třeba nic připlácet. U zásilek do ciziny pak nemusíte řešit ani clo a další podobné nezbytnosti – profesionálové z IN TIME mají všechny nutné směrnice a zákony v malíčku. Stačí využít jejich celních služeb a nechat se v celém procesu odborně zastoupit.

Expresní doručení v Praze se vším všudy

IN TIME se skvěle osvědčuje také jako kurýrní služba Praha. Stačí využít službu Expres ČR a vaše zásilka může k příjemci dorazit ještě týž den. Stačí dopravit balík do zákaznického centra do 10:00 hod  dopoledne – dárek odeslaný na poslední chvíli nebo důležité firemní dokumenty tak velmi rychle dorazí do místa svého určení, aniž byste museli osobně sedat do automobilu a celý proces zaštiťovat.

Když chcete mít přehled

V neposlední řadě potěší IN TIME také všechny, kdo chtějí přesně vědět, kde se jejich balík zrovna nachází. Bonusem oproti jiným službám je především informace o doručení příjemci balíku, a to prostřednictvím e-mailu, sms či faxu. Přehlednější už to zkrátka být nemůže – vyzkoušejte a uvidíte sami!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *