Nabídky půjček má Ferratum opravdu široké!

Půjčky Ferratum jsou snadné, rychlé, flexibilní, na cokoliv, bez ručitele, bez zbytečných tahanic, bez dohadů, bez problémů! Půjčky Ferratum jsou prostě klient-friendly! Všechny aktuální nabídky naleznete na www.ferratum.cz, což je hlavní stránka této společnosti. Od finské půjčky, SMS půjčky, extra rychlé půjčky až po online půjčku, vše najdete na jednom místě, pod jednou společností. Společnost Ferratum se totiž snaží jít s dobou, a proto toho nabízí co nejvíc, co hlavně její zákazníci požadují. Takto již pomohla 1 500 000 klientům na celém světě. Má tedy dostatek zkušeností, aby mohlo a poradila i vám!

Půjčky Ferratum online

Tak, jako i další stovky společností, i Ferratum nabízí online půjčky. První půjčka funguje následovně. Najdete si stránku www.ferratum.cz. Zde si vyberete částku, kterou si chcete půjčit a dobu splácení. Jakmile budete mít vše pečlivě vybráno a promyšleno, se dostanete ke druhému kroku, kterým je vyplnění online formuláře. Ten následně odešlete, počkáte deset minut, během kterých vám přijde na vaši e-mailovou adresu vyjádření o schválení či neschválení žádosti a do maximálně druhého dne budete mít peníze na své účtu. Druhé půjčování ale bude o to snadnější, protože nebudete muset vyplňovat internetový formulář ve druhém kroku. Už jej totiž budete mít vyplněn na vašem účtu, který si první půjčkou na stránkách www.ferratum.cz zřídíte a tím pro vás všechno vyplňování jednou pro vždy hasne! Další sjednávání půjčky bude ještě rychlejší, snadnější a flexibilnější.

Půjčky Ferratum i přes SMS

I pomocí SMS zprávy se dnes dají sjednat půjčky. Stačí si opět vybrat částku a dobu splácení, následně si vzít do ruky váš mobilní telefon a napsat SMS zprávu ve tvaru: FER Částka Jméno Příjmení Doba splatnosti Rodné číslo Číslo OP Bankovní spojení Adresa Město PSČ. A to je vše! Opět vám do deseti minut přijde zpráva o schválení či zamítnutí žádosti o půjčku a do druhého dne máte opět peníze přímo na vašem osobním účtu.

Další SMS zpráva už ale bude zase jednodušší. Nebudete už muset vyplňovat jméno a příjmení, rodné číslo, číslo OP, bankovní spojení, adresu, město ani PSČ. Vše totiž bude mít Ferratum ve své databázi a vaše telefonní číslo si ihned spojí právě s vaší osobou a s vašimi údaji. Bude tedy stačit poslat jednoduchou SMS s těmito údaji: FER Částka Doba splatnosti.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *