Franšíza v oblasti BOZP a požární ochrany se vyplatí

Podnikání má velké množství podob a jednu z nich představuje i franchising. Jedná se v podstatě o alternativu realizace konkrétního podnikatelského záměru pod totožnou značkou, nicméně na odlišném místě. Jedna velká společnost provozující nějakou činnost nabídne možnost podnikání v oboru osobě jiné, která získá know-how a může tak začít vydělávat na konkrétním sdíleném podnikatelském záměru. Vzniká tak vztah mezi franchisantem a franchisorem. My se zaměříme nejen na franchising obecně, ale i na to, jak funguje franšíza Extéria.

Franchising jako osvědčený model spolupráce

Pojem franchising není nijak nový a funguje již několik let. Franchisant má v rámci takovéhoto projektu mnohem větší šanci, že se mu podaří jeho podnikatelskou dráhu dokonale rozjet s minimálním rizikem. Díky kvalitnímu byznys plánu, dokonalému know-how a dalším výhodám se mu podnikání v mnohém usnadní.

Jako příklad bychom mohli hovořit třeba o nejznámějším fastfoodovém řetězci McDonald’s, který na tomto principu funguje. Majitelem ochranné známky je sice franchisor, nicméně mnohé pobočky provozují franchisanti. Jejich investice spočívá ve vybavení těchto poboček a v samostatnosti podnikání.

Franšízing a BOZP

Termín BOZP je pro mnohé společnosti doslova důvěrně známý. Není se čemu divit, jelikož bezpečnost práce na pracovišti je velmi důležitá. Standardní záležitostí jsou i prověrky BOZP a požární bezpečnosti. Pokud momentálně chcete podnikat, je pro vás výbornou volbou franšíza Extéria. Tato společnost buduje po celé České republice síť poboček, které pomáhají v oblasti BOZP. Profesionálové z této firmy tak zastupují jiné společnosti v oblasti BOZP. Samozřejmostí je i zastoupení před úřady i soudy. Firmy mají díky tomuto jednání maximálně usnadněnou pozici a mohou se věnovat samotné podnikatelské činnosti.

Franšíza v oblasti BOZP a požární ochrany se vyplatí

Franšíza v oblasti BOZP a požární ochrany se vyplatí

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *