Car Skoda Auto Vehicle Automotive

Jak na levné pořízení nového vozu? Řešením je operativní leasing

Rádi byste si pořídili nový vůz, ale právě teď vám příliš financí nezbývá? Unavuje vás poskytovat servis stárnoucím automobilům a místo toho byste si raději pravidelně dopřávali jejich výměnu za zcela nový model, a to navíc úplně bez starostí?

S oběma problémy vám pomůže oblíbený operativní leasing. Nepotřebujete žádné předcházející úspory – nehradíte totiž celou částku najednou, ale pouze pravidelný měsíční paušál.

O tom, kolik zaplatíte, si rozhodujete sami

Záleží jen a jen na vás, zda dovolíte leasingové společnosti, aby zařídila vše od povinného pojištění až po pravidelné každoroční přezutí, nebo si naopak co nejvíce nezbytných doprovodných kroků ponecháte ve vlastní režii. Volkswagen Golf na operativní leasing či jiný vůz vás tak může stát pouhých pár tisícovek měsíčně.

Splátky se rovněž odvíjejí od hodnoty vámi pořizovaného vozu, jeho výbavy, motorizaci atp. A co všechno může, ale také nemusí, vaše měsíční platba zahrnovat?

  • povinné ručení, havarijní pojištění,
  • nákup dálniční známky,
  • servisní poplatky,
  • servis vozidla,
  • asistenční služby
  • poplatek za rádio atd.

Jízda ve svém, ale bez starostí

Jestliže vám jde o skutečně maximální komfort, snadno se můžete dostat až k metě, při níž vlastně jen doplňujete benzín, kapaliny do ostřikovačů a podobné drobnosti. Vše ostatní za vás zařídí vámi zvolená firma.

A jak ji poznat? Zejména podle široké nabídky dostupných vozidel. Škoda Octavia na operativní leasing by měla být stejnou samozřejmostí jako prestižní zahraniční značky. Můžete si tak v praxi vyzkoušet jízdní vlastnosti vozidla, které se vám líbí a později se tak snáze rozhodnout pro jeho nákup nebo si jednoduše užívat nabízeného komfortu operativního leasingu plnými doušky. Po skočení sjednaného období je možné požadovaný vůz zakoupit, případně si pronajmout zbrusu nový – ovšem za stále stejnou cenu. Zjistěte více na Podbabaoperak.cz

Car %C%Akoda Superb

Jak na levné pořízení nového vozu? Řešením je operativní leasing

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *