Table Office Meeting Work Business

Nákup s.r.o. může urychlit vaše podnikání

Podle mezinárodních statistik trvá průměrné založení s.r.o. včetně všech navazujících povinností v ČR asi tři týdny. Pokud si však svého volného času opravdu ceníte, nechcete se propracovávat množstvím norem či nařízení a v neposlední řadě potřebujete začít podnikat opravdu expresně, vsaďte na ready made s.r.o.

K dispozici je vše – od nově založených subjektů, plně vyhovujícím jakékoliv finanční kontrole (např. v případě, že si kupujete nemovitost nebo vůz s odpočtem DPH) až po firmy s historií, důležitou pro úvěr v bance či státní tender.

Co všechno vám prodej s.r.o nabídne

Má jméno, povinnou registraci k daním (příp. i DPH) a jen čeká na vaše podnikatelské záměry. Náročným zájemcům jsou pak k dispozici i s.r.o. na prodej s několikaletou historií a dalšími benefity. A jak se vyhnout rizikům?

Přímý nákup přímo od majitele nedoporučujeme, vsaďte raději na profesionální společnosti, které vám garantují 100% bezdlužnost subjektu, jenž kupujete, nabídnou vám kompletní účetní služby  do začátku a samozřejmě také právní poradenství.

Účetní i daňovou dokumentaci chtějte předem

Abyste se přesvědčili, že je vše skutečně zcela v pořádku, nebojte se u své zvolené firmy na prodej požadovat ještě před zaplacením i kompletní daně a účetnictví. Nebudete tak odkázání jen na „dobré slovo“ a případné nejasnosti odhalíte ještě před finálním podpisem smlouvy.

A bude-li vše v pořádku, jednoduše zaplatíte a díky podepsané plné moci se o změnu společníků a jednatele firmy, zápis na příslušné úřady a veškeré další formality postarají specializování odborníci zcela bez vaší asistence. Do týdne obdržíte vše potřebné a můžete se do svého byznysu vrhnout naplno.

Podívejte se, jak to celé funguje, třeba na Incorporated.cz, kde vám poradí také třeba kde prodat firmu, jak si zřídit virtuální sídlo nebo co si počít s nepřehledným účetnictvím. Podnikání není složité, pokud víte, jak na to!

Instagram Social Media Web Pages

Nákup s.r.o. může urychlit vaše podnikání

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *