Lokální vyhledávání má smysl

Potřebujete zviditelnit svůj web při vyhledávání v té správné lokalitě? Oslovení zákazníků na území určitého města nebo kraje bývá pro řadu PPC agentur stále ještě problém. Ovšem sháníte-li se po podobných službách určených pro město Brno, máme pro vás tip na zkušené matadory z oboru.

Kvalitní zpětné odkazy, nejmodernější nástroje užívané pro správu kampaní, platba pouze za prokazatelné výsledky – tak by měly vypadat minimální standardy, kterým váš zvolený specialista bez problémů vyhoví. A PPC reklama – Brno od společnosti PPC Profits je přesně taková. A co vám může nabídnout?

Pestrá paleta služeb pro každého

Její vlajkovou lodí je tvorba a nastavení výkonových PPC reklam pro vyhledávače, a to napříč reklamními systémy. K mání jsou zejména:

  • Adwords,
  • Sklik,
  • Etarget.

Samozřejmostí je i zvládnutí real-time biddingu i remarketingu a dokonalé propojení vaší kampaně s reklamou na Facebooku, budete-li o to stát. Každý zákazník má k dipozici kompletní full service služby od samotné analýzy webu až po správu a neustálé vyhodnocování probíhajících kampaní. V jednom balíčku tak dostanete:

  • SEO audit,
  • analýzu klíčových slov,
  • linkbuilding,
  • SEO správu.

Víc než jen PPC

Tým složený z na slovo vzatých odborníků razí heslo, podle něhož není receptem na zvýšení zisků jen pouhá PPC reklama či SEO, ale spolu s nimi také veškeré obchodní procesy. Jejich komplexní analýza vám pak může dopomoci k rozvinutí maximálního potenciálu „obyčejných“ PPC kampaní se vším všudy. Nezáleží na tom, jaký produkt či služby nabízíte, cestu k úspěchu si prostřednictvím výše zmíněných prostředků můžete doslova ušít na míru.

Pomůže vám k tomu váš nový Brno PPC specialista, a to nejen svými znalostmi a dovednostmi, ale také osobním přístupem a neustálou pohotovostí, s níž bude odpovídat na vaše otázky nebo reagovat na nejrůznější náměty a nabídky ke zlepšení. Udělejte první krok, navštivte webové stránky Ppcprofits.cz, využijte nezávazné konzultace a začněte se propracovávat ke svým cílům ještě dnes.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *