Novinka ve světě skladování a dopravy zboží – vyzkoušejte skládací kontejnery!

Bylo by těžké vyjmenovat všechna průmyslová odvětví, v nichž by tato novinka našla své místo. Proto se o to raději nebudeme pokoušet a místo toho vám ukážeme, co všechna vlastně skládací kontejner umí.

Stojí za ním společnost Schoeller Allibert a opravdu jde o novinku. Vždyť poprvé se představil Magnum Optimum 1200x1000x595mm návštěvníkům veletrhu LogiMAT ve Stuttgartu v roce 2018. Neunikl mnoha zvídavým očím – zejména návštěvníkům z řad automobilového průmyslu, pro něž je primárně určen.

Kontejner, který se přizpůsobí vašim potřebám

Inovativní skládací kontejner Magnum Optimum byl totiž speciálně navržen pro použití v automobilových dodavatelských řetězcích, kde může nabídnout opravdu mnohé. Je nízký, skládací a přitom velkoobjemový. A co víc, několika jednoduchými úpravami si můžete jeho objem i velikost snadno přizpůsobit.

Zvýší efektivitu vaší logistiky doposud nevídaným způsobem. Vždyť složený zabere na výšku pouhých 295 milimetrů. Na jedno běžné nákladní auto se tak vejde až 368 prázdných skládacích kontejnerů od Schoeller Allibert a 99 plně naložených. Skládací podstavec Optiframe pak umožňuje zvednout požadovanou výšku kontejneru až o 105 milimetrů, čímž se samozřejmě výrazně zvýší i jeho užitný objem.

Více možností na výběr

A samozřejmě nejste limitováni jen samotnou úpravou kontejneru. Vybrat si můžete hned ze tří standardních velikostí skládacího kontejneru:

1200x1000x975mm

1200x1000x595mm

1200x800x958mm

Kontejnery Magnum Optimum si poradí s nákladem až 750 kilogramů, aniž by byla jakkoli ohrožena jejich tvarová stálost nebo integrita. Přepravované zboží či průmyslové díly tak zde budou v absolutním bezpečí. Spolehnout se můžete i na 100% plnění všech evropských bezpečnostních norem a požadavků. Více se dozvíte na Schoellerallibert.com/cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *