Tisknout ve 3D není těžké, stačí najít spolehlivého partnera

Potřebujete součástku, kterou nikdo jiný nenabízí? Máte svůj vysněný upomínkový předmět nebo jednoduše chcete převést své technické výkresy do reality tím nejjednodušším a nejrychlejším způsobem? Oblíbený 3D tisk je v poslední době stále dostupnější!

Společnost 3D Tiskni ze Zlína se specializuje na co nejširší dostupnost této služby i pro méně zkušené uživatele. Nevyžaduje striktně 3D model nebo technický nákres, vše potřebné jsou její zaměstnanci schopni vyřídit i přes e-mail či při osobní schůzce.

Nejoblíbenější technologie a materiály ke 3D tisku

Určitě už jste slyšeli o metodě FFM alias FFF. Ta vaši představu zrealizuje za pomoci přidávání jednotlivých vrstev taveného plastového materiálu, tedy nikoli doposud známějším obráběním. Odpadový materiál je tedy minimální, což minimalizuje i náklady na výrobu jako takové.

A z čeho se dá 3D tisknout? Ve 3D tisk Zlín nabízejí několik možností a nechybí ani barevný tisk. Potěší fanoušky ekologie i milovníky opravdu odolných a trvanlivých materiálů.

  • PLA je šikovný biologicky odbouratelný plast, jemuž však nechybí potřebná tuhost a tvrdost,
  • ABS bez potíží odolá vysokým i nízkým teplotám a je samozřejmě i adekvátně houževnatý,
  • PETG nabídne vodotěsnost spolu s vysokou tepelnou odolností a pevností.

Jak zrealizovat svou zakázku

A jak vypadá typický zakázkový 3D tisk Zlín podle požadavků zákazníka? Ideální je samozřejmě 3D model nebo alespoň technický výkres, zaslaný na e-mailovou adresu firmy. Nemáte-li možnost něco podobného získat, pak je ještě možné upřesnit svou představu díky podrobnému e-mailu, telefonátu, případně při osobní schůzce.

Jakmile je hotovo, bude 3D tisk nasimulován a podle toho odhadnuta i konečná cena. Dostanete nezávaznou nabídku. Pokud se vám zalíbí, stačí smlouvu podepsat, zaslat zálohu a počkat si na hotový výrobek. Ten k vám poputuje prostřednictvím spolehlivých dopravců kamkoliv po ČR nebo Slovensku. A nechybí ani možnost vyzvednout si hotový výrobek přímo na provozovně ve Zlíně. Chcete vědět víc? Navštivte internetové stránky 3d-tiskni.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *