Gold Bars Gold Shop Gold Is Money  - hamiltonleen / Pixabay

Osvědčené zlato vám jako investorům dává větší jistoty

Inflace se poslední dobou značně zrychluje a prohlubuje. Jde tedy samozřejmé, že se tento trend, velmi úzce dotýká i našich investic. Ovšem zatímco jiné komodity se chovají nepředvídatelně, zlato  a nemovitosti neustále rostou.

Ovšem zatímco na nákup nemovitostí nebo pozemků musíte mít ve štrozoku připraveny miliony, investiční zlato si ve slušném základu vystačí už se statisíci. Nákup zlatých slitků je navíc po všech stránkách mnohem výhodnější, protože je osvobozen od DPH. To se například jiných drahých kovů – stříbra nebo paladia – vůbec netýká. Zlato je zkrátka ve světě investic výjimečné.

Jděte tam, kde vám se vším potřebným poradí

 A jaké zlato je u nás k mání? Jde především o slitky pocházející od od švýcarských rafinérií Argor Heraeus a P.A.M.P. A právě ty k nám dováží specializovaný prodejce, kterého najdete v Obecním domě v Praze. A jaké nabízí výhody proti konkurenci?

  • Odborné poradenství,
  • vždy aktuální cenu zlatých cihliček, jež se mění každý den,
  • možnost zlato nejenom nakoupit, ale i prodat,
  • vše potřebné je k vyřízení také on-line na stránkách zlate-mince.cz.

Stačí si tedy jen promyslet, jak vysokou částku chcete do svého finančního zabezpečení investovat a  máte vystaráno. Objektivně si porovnejte  ceny na internetu. A to jednoduše tak, že do vyhledávače zadáte slovní spojení „investiční zlato“ a porovnáte aktuální nabídky inzerujících firem právě s prémiovou nabídkou dostupnou na stránkách tradičního prodejce www.zlate-mince.cz.

Vše potřebné zjistíte předem

Potřebujete zlato koupit nebo prodat? Učiňte to v ten nejlepší čas díky pravidelně aktualizované ceně. Je to opravdu jednoduché, navíc neplatíte žádné DPH ani jiné poplatky státu. Ochránit svůj majetek proti inflaci ještě zkrátka a dobře nikdy nebylo jednodušší. A pokud si nebudete vědět s některým z aspektů tohoto důležitého investičního kroku rady, pak vám zdejší odborníci rádi pomohou se vším potřebným.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *