Currency Euro Finances Money Cash  - _Alicja_ / Pixabay

Podnikatelský úvěr: Jak na jeho výběr a co budete potřebovat k jeho sjednání?

Každý podnikatel se ve svých začátcích potýká s nedostatkem kapitálu, bez kterého však nemůže dosahovat stanovených cílů. Pokud se vám tedy nepodaří najít dostatečnou podporu od investorů, budete muset hledat jiné zdroje financování. Tím může být i podnikatelský úvěr, který si můžete během pár minut sjednat online. Jak funguje a co vše k jeho sjednání budete potřebovat?

I úspěšní podnikatelé si sjednávají úvěry

Pokud se rozhodnete podnikat, měli byste se připravit na to, že to nebude zrovna procházka růžovou zahradou. Naopak se budete muset potýkat s pěknou řádkou problémů a překážek, se kterými si budete muset chtě nechtě poradit. Tím nejčastějším problémem je především nedostatek financí, který dokáže potrápit i již úspěšné podnikatele.

Jestliže se vám nepodaří přesvědčit investory, že má vaše podnikání či firma dostatečný potenciál, budete se muset po zdroji financí poohlédnout někde jinde. Většina podnikatelů tedy nedá dopustit na podnikatelský úvěr, s jehož pomocí mohou ufinancovat růst či expanzi svého podnikání. Některé nebankovní společnosti navíc poskytnou úvěr i firmám, které se potýkají s finančními problémy, nebo je dokonce na jejich jméno vedena exekuce. Pokud se tedy setkáte se zamítnutím vaší žádosti, nebojte se a zkuste štěstí jinde.

Sjednání podnikatelského úvěru může být jednoduší, než se zdá

Běžná podnikatelská půjčka je většinou poskytována bankou, která často požaduje tolik dokumentů, že nejeden podnikatel raději od sjednání úvěru upustí. Financování vám však může nabídnout i soukromý investor neboli nebankovní společnost, která vám poskytne peníze za mnohem výhodnějších podmínek nežli banka.

Využít navíc můžete i výrazně jednoduššího sjednání, které vám nezabere více než pár minut. O půjčku můžete zažádat jednoduše online prostřednictvím krátkého formuláře. V něm vyplníte pouze své osobní údaje a informace o půjčce, kterou si chcete sjednat – nastavit si tak můžete výši půjčky, výši měsíční splátky a dobu splácení. Je však třeba počítat s tím, že vám společnost může nabídnout úvěr s jinými parametry.

Půjčit si tak můžete až 150 000 Kč, aniž byste museli dokládat své příjmy, které jsou právě jedním z důvodů, proč se podnikatelé úvěrům vyhýbají. V některých případech se můžete vyhnout i zástavě nemovitosti, a to i u částek nad 100 000 Kč. Jedinou podmínkou je platný živnostenský list, který předložíte poskytovateli k ověření. Úvěr tedy můžete mít sjednaný doslova do pár minut či hodin, od podání vaší žádosti.

  2Komentáře

  1. Jan   •  

    Ano beru. Chci koupit traktor a pomohli mi.

  2. Willyclean Wilsons   •  

    Potřebujete rychlou a garanční půjčku k zaplacení svých účtů nebo k zahájení podnikání? Nabízím osobní i firemní úvěrové služby, abych uspokojil vaše finanční potřeby s nízkou úrokovou sazbou 3 %. Kontaktujte nás ještě dnes prostřednictvím williamsloanfirm540@gmail.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *