Food Gourmet Barbecue

Pořádáte večírek pro obchodní partnery? Víme, jak zajistit kvalitní občerstvení

V rámci utužování dobrých vztahů s obchodními partnery a klienty je vhodné jednou za čas uspořádat firemní akci, během níž je pohostíte. V mnoha zemích je pořádání takovýchto akcí zcela běžné, obchodní partneři si na nich domlouvají další možnosti spolupráce a zároveň se blíže seznamují, což může mít při dalších obchodních stycích velmi pozitivní účinky. U nás tento je tento trend zatím bohužel spíše opomíjený, což je škoda.

Pokud se rozhodnete uspořádat firemní večírek, je nutné zajistit kvalitní občerstvení a pohoštění. Doporučujeme zvolit specializovanou cateringovou společnost.

Díky cateringové firmě s občerstvením nebudete mít starosti

Výběr firmy na catering před pořádáním večírku, párty nebo firemní akce je poměrně důležitý. Zásadní je, aby měla vybraná společnost potřebné zkušenosti s podobným typem akcí. Musí být schopna zajistit menu dle vašich konkrétních požadavků a zároveň poskytnou kvalitní servis během pořádání akce. Jedině se zkušeným personálem bude možné bez problémů obsluhovat přítomné hosty a dopřát jim tak dobré pohoštění.

Cateringová společnost, s jejímiž službami budete spokojeni

Tyto základní podmínky beze zbytku naplňuje společnost GastroEvent.cz, která zajišťuje catering v Plzni pravidelně, a to i pro významné a renomované firmy. Disponuje zkušeným personálem. Připraví vám menu nejen z české, ale i světové kuchyně. Do pohoštění hostů během své akce tak nebudete muset nijak výrazně zasahovat.

Pro méně formální příležitosti je catering možná nadbytečný. Pokud jde o rodinnou sešlost či uvolněnější setkání, možná si vystačíte s pizzou. V tomto případě doporučujeme využít nabídku Pizzerie J. Gotti, která rozváží pizzu v Plzni. V její nabídce najdete více než 20 druhů italské pizzy, dále pak také další typické italské pokrmy, například rizota či těstoviny.

Sekaná, jídlo

Pořádáte večírek pro obchodní partnery? Víme, jak zajistíte kvalitní občerstvení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *