Potřebujete rychle dodávku? Jednoduše si ji půjčte

Máte poruchu na svém dodávkovém vozidle? Nebo dokonce žádné nemáte, a vaším cílem je jen jednorázové zapůjčení, například kvůli nezbytné manipulaci s nadměrným nákladem či velkoobjemovým materiálem? A co stěhování? Sil máte dost, ale chybí vám šikovné vozítko s dostatečným úložným prostorem? Víme, kde si můžete dodávku jednoduše, rychle a levně půjčit.

Než se však pro takový krok rozhodnete, dobře se rozhlédněte po našem trhu. Třeba takový pronájem dodávky v Praze nabízí desítky různých možností, jak se však rozhodnout pro tu nejlepší?

Na co se vyplatí zeptat

Prvním kritériem je určitě havarijní pojištění. To totiž může v konečném důsledku tuto službu značně prodražit. Důležitá je totiž spoluúčast. Čím vyšší je, tím více zaplatíte, pokud se náhodou něco semele. A nehody se prostě stávají, to určitě dobře víte.

Chtějte také pravidelný servis. Všechna vozidla v nabídce spolehlivého partnera by mu měla být podrobována pravidelně. A ohlídejte si i otevírací dobu zvolené půjčovny. V ideálním případě chtějte non-stop službu, obohacenou o další výhody.

Objednejte na internetu a sedněte rovnou za volant

Na mysli máme především on-line rezervaci, doplněnou nejlépe o bezhotovostní kauci. Vše důležité tak vyřídíte na několik kliknutí. Zvolíte si požadovaný čas a datum odevzdání, a totéž uvedete i u vrácení. Okamžitě zjistíte cenu a další potřebné parametry.

Vyzkoušejte si, jak jednoduché to je u specialistů. Moderní půjčovna dodávek Praha Van2go.cz jde rozhodně s dobou. Celý rezervační systém se pyšní maximální jednoduchostí  a přehledností. Nechybí ani denní limit pro kilometry zdarma nebo možnost přistavení rezervovaného vozu za malý poplatek.

Nečekají na vás žádné poplatky a vozy si můžete rezervovat reálném čase. Všechny samozřejmě patří do kategorie 3,5 tuny, pro kterou vám stačí řidičský průkaz skupiny B. Půjčení dodávky zkrátka nikdy nebylo jednodušší.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *