Potřebujete rychle dodávku? Jednoduše si ji půjčte

Máte poruchu na svém dodávkovém vozidle? Nebo dokonce žádné nemáte, a vaším cílem je jen jednorázové zapůjčení, například kvůli nezbytné manipulaci s nadměrným nákladem či velkoobjemovým materiálem? A co stěhování? Sil máte dost, ale chybí vám šikovné vozítko s dostatečným úložným prostorem? Víme, kde si můžete dodávku jednoduše, rychle a levně půjčit.

Než se však pro takový krok rozhodnete, dobře se rozhlédněte po našem trhu. Třeba takový pronájem dodávky v Praze nabízí desítky různých možností, jak se však rozhodnout pro tu nejlepší?

Na co se vyplatí zeptat

Prvním kritériem je určitě havarijní pojištění. To totiž může v konečném důsledku tuto službu značně prodražit. Důležitá je totiž spoluúčast. Čím vyšší je, tím více zaplatíte, pokud se náhodou něco semele. A nehody se prostě stávají, to určitě dobře víte.

Chtějte také pravidelný servis. Všechna vozidla v nabídce spolehlivého partnera by mu měla být podrobována pravidelně. A ohlídejte si i otevírací dobu zvolené půjčovny. V ideálním případě chtějte non-stop službu, obohacenou o další výhody.

Objednejte na internetu a sedněte rovnou za volant

Na mysli máme především on-line rezervaci, doplněnou nejlépe o bezhotovostní kauci. Vše důležité tak vyřídíte na několik kliknutí. Zvolíte si požadovaný čas a datum odevzdání, a totéž uvedete i u vrácení. Okamžitě zjistíte cenu a další potřebné parametry.

Vyzkoušejte si, jak jednoduché to je u specialistů. Moderní půjčovna dodávek Praha Van2go.cz jde rozhodně s dobou. Celý rezervační systém se pyšní maximální jednoduchostí  a přehledností. Nechybí ani denní limit pro kilometry zdarma nebo možnost přistavení rezervovaného vozu za malý poplatek.

Nečekají na vás žádné poplatky a vozy si můžete rezervovat reálném čase. Všechny samozřejmě patří do kategorie 3,5 tuny, pro kterou vám stačí řidičský průkaz skupiny B. Půjčení dodávky zkrátka nikdy nebylo jednodušší.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *