Proč jsou euro přepravky v provozu stále tak vyhledávané

Euro přepravky jsou v současné v potravinářském průmyslu velmi užitečné a oblíbené. A proč tomu tak je? Jsou totiž navrženy tak, aby s nimi bylo možné opravdu snadno manipulovat, ovšem jedním dechem také nabízí značnou odolnost vůči poškození během přepravy. Tím však jejich pozitiva zdaleka nekončí.

Ochrana zboží

Euro přepravky nejsou jen obyčejné plastové přepravky. Jejich design je totiž navržen tak, aby chránil potraviny i další zboží před poškozením během přepravy. Navíc jsou tyto přepravky snadno čistitelné, což snižuje riziko jakékoli kontaminace a šíření bakterií. A samozřejmostí je i ochrana proti poškození vlhkostí.

Snadná manipulace jako další bonus

Zatímco běžné plastové nádoby mnohdy spíš překážejí než pomáhají, šikovně navržené euro přepravky jsou koncipovány tak, aby byly přepravitelné z místa na místo. Manipulace s euro přepravkami  je jednoduchá i proto, že jsou tyto plastové pomocnice velmi lehké, ale přitom opravdu pevné. Navíc bývají vybaveny různými typy madel.

Šetření místem

Euro přepravky jsou ideální pro přepravu potravin většího objemu, nabízí totiž maximální vnitřní prostor a díky typizovanému provedení je lze snadno vršit na sebe. Je možné je také snadno nakládat a vykládat pomocí paletových vozíků nebo vysokozdvižných vozíků, což vám opět nabízí úsporu nákladů na skladování.

Dlouhá životnost

Tyto přepravky jsou odolné vůči poškození a není tedy třeba je často obměňovat Navíc nabízí i různé designy, které snadno sladíte s jiným vybavením. Pokud tedy potřebujete třeba nové nádoby na odpad, můžete si obojí snadno zakoupit se stejném provedení. A kde? Nejlépe u specialistů – vsaďte na pestrou nabídku u společnosti PK Group 2016, s.r.o. Jde o rodinnou firmu, která se zabývá prodejem přepravních a manipulačních obalů a pojezdových koleček. Její produkty jsou určeny především pro potravinářský, technický, spotřební a jiný průmysl, takže si zde snadno vyberete vše potřebné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *