Proč svěřit tvorbu internetových stránek odborníkům? Jen pěkný vzhled totiž nestačí

Kdo dnes nedrží krok s digitálním světem jakoby nebyl. Webové stránky jsou základním stavebním kamenem i těch nejmenších firem. Vyplatí se proto naučit pohybovat v on-line prostředí. Získáte tak výhodu nad těmi, kdo to neumí a samozřejmě i spoustu nových zakázek

Ale ve hře nejsou jen výhody. Nedá-li se váš business dohledat na internetu, působíte nedůvěryhodně. A je to škoda, protože vytvoření webu je v dnešní době opravdu jednoduché. Tedy pokud víte, jak na to. Bohužel zdaleka na všechny dnešní weby jsou prouživatelsky přívětivé – tedy přehledné, jednoduché a srozumitelné.

Odborník zvládne víc, než jen vytvořit pěkné logo

Ale nepředstavujte si www stránky jen jako výkladní skříň a vizitku. Jsou-li správně nastavené a koncipované, dokáží vám s vaším businessem opravdu pomoci. Přesvědčí zákazníka za vás, že vaše služby opravdu potřebuje a poradí mu ještě dřív, než se vůbec odhodlá zvednout telefon nebo napsat e-mail s poptávkou.

Bohužel nepochází-li tvorba webů z rukou profesionálů, pak ne vždy fungují správně. Je pak snadné podlehnout dojmu, že právě ve vaší branži nemá internet smysl. Chyba? Samozřejmě. Ale jen s tímto prostým zkonstatováním se nespokojte.

Internetové stránky? Ano, ale s analýzou

Než tímto náročným a zodpovědným úkolem pověříte zvolenou firmu, ověřte si, jaké služby nabízí. Ideálně by měly vypadat takto:

  • Jako první je třeba provést předvýrobní analýzu. To je proces, který ukáže, jak je váš obor vnímán v prostředí internetu a jak těchto znalostí co nejlépe využít
  • Výroba webových stránek (včetně sepsání profi textů a dodání kvalitních fotografií).
  • Provoz a správa hotových stránek – kampaně na internetu, SEO atd.

A ještě jedna věc: pokud je to možné, hledejte lokálního poskytovatele těchto služeb, s nímž je možné domluvit si i osobní schůzku a nastínit tak všechna přání naživo a tváří v tvář. Zadáte-li do vyhledávače jako první webové stránky Plzeň, narazíte určitě také na jednoho z předních specialistů v této oblasti – Jaroslava Voldřicha. Nabízí nejenom zbrusu novou tvorbu www stránek, ale také redesign stávajících apod.

  1 Komentář

  1. Pingback: Internetový marketing přivede více návštěvníků na váš web

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *