Kupujete či prodáváte nemovitost nebo pozemek? Pak určitě oceníte všechny profesionální služby na jednom místě

„Nejkompletnější služby spojené s prodejem a nákupem realit v České republice“ – přesně takové je heslo nového realitního portálu CINCINK se silným garantem v podobě Komerční banky. Inzerce zdarma, levné ale kvalitní doprovodné služby, profesionální zázemí, poradenství, šikovné a užitečné tipy…

To je jen malý výčet benefitů, které svým uživatelům bude portál nabízet. Ať už vás zajímají právní služby v tomto segmentu, úschova peněz, potřebujete schopného daňového poradce či je vaší „metou“ ideální hypotéka, pak jde o stránky přesně pro vás. Vzali jsme si na paškál tři nejzajímavější služby jako takovou malou ochutnávku. Která z nich se nejvíc zalíbí vám?

Když chcete dobře a rychle prodat

Textace prodejního inzerátu je rozhodně důležitá, ale ještě důležitější je správné a efektní nafocení bytu či domu. Jde tu o první dojem i o to, jak velký zájem v potenciálním zájemci vyvoláte. Znáte lásku na první pohled? Tak přesně o to tady jde.

Profesionální fotograf si poradí s jakýmikoliv světelnými podmínkami, odhadne ty nejlepší úhly pohledu, odstraní z dohledu rušivé předměty a poskytne opravdu kvalitní fotografie s možností přiblížení detailů (což každý vážný zájemce rozhodně ocení). Navíc vše zvládne v rekordně krátké době. Zatímco vy budete stejnými úkony ztrácet drahocenný čas, on bude mít hotovo opravdu za chvilku. Pak už stačí jen přidat 3D plánek nemovitosti nebo rovnou vizualizaci interiéru a čekat na nejlepšího zájemce. První dojem opravdu prodává, to vám potvrdí každý zkušený realitní makléř.

Za kolik nemovitost nabídnout? Odhad pro vaši osobní potřebu bohatě stačí

Nechce se vám platit tisíce za profesionální znalecké posudky? Zkušený „realiťák“ provede předběžný odhad ceny nemovitosti i podle zaslaných fotografií a parametrů nemovitosti včetně uvedení lokality. Vyhnete se tak nepříjemným faux pas s příliš vysokou cenou nebo naopak prodeji nemovitosti, na němž byste finančně tratili. Hodit by se mohla rovněž technická inspekce nemovitosti a další šikovné služby. Většina služeb navíc poskytuje garanci dodání do dvou dnů od uzavření smlouvy. A nejsou to jen plané sliby. Vždyť za nimi stojí skuteční profesionálové z oboru, sbírající zkušenosti v Komerční bance po dlouhou řadu let.

A kde na novou nemovitost vzít?

Poradí vám hypoteční kalkulačka online, do níž stačí zadat všechny potřebné parametry (výši vlastního vkladu, požadovanou dobu splácení, délku fixace apod.) a okamžitě zjistíte maximální výši úvěru, který vám vaše banka může poskytnout. Snadno si pak vyberete z nabídky nemovitostí tu, na níž bez problémů dosáhnete. Nebudete se tak zdržovat planými sny o nedostupných zámcích. Vyzkoušejte, jak snadné to je, přehledně a rychle na stránkách CINCINK.cz. Jejich brány se právě otevírají. Buďte jedním z těch, kteří jimi projdou jako první!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *