Prodej nemovitosti jako noční můra? Díky CINCINK už nikdy více

Mnoho úspěšně dokončených prodejů realit má jednu nepěknou vlastnost – po několika měsících, ale často i letech, začnou vyskakovat ze skříní nepříjemní kostlivci, kteří zkomplikují život oběma stranám. Mnohdy stačí málo – opomenutí ve smlouvě, vzájemné nepochopení apod.

Ovšem jakkoli se říká, že smlouva je pro prodej bytu či domu nejdůležitější, nemusí vám být k ničemu, pokud nedokážete sehnat dostatečně bonitního nebo důvěryhodného zájemce. A právě proto vám férový realitní portál CINCINK (se silným garantem v podobě Komerční banky) s oběma těmito aspekty velmi rád pomůže.

Inzerovat můžete zdarma, ovšem leckdy se vyplatí si připlatit

Svůj inzerát zdarma si tu mohou podat jak soukromé osoby, tak i realitní kanceláře. Inzertní část portálu tak osloví opravdu všechny zájemce o nemovitost. A jak to zaonačit, aby si mezi všemi dostupnými možnostmi vybrali vás?

Pokud máte v rodině šikovného fotografa, vnuk vám natočí video z dronu a sami si zvládnete sepsat ideální prodejní text, pak už máte napůl vyhráno. Jestliže však podobnými schopnostmi neoplýváte, přenechte zkrátka tyto starosti odborníkům na slovo vzatým. Právě ti totiž na portálu CINCINK působí – bez výjimky. Nechte si inzerát profesionálně otextovat, vsaďte na 3D vizualizaci prostoru nebo se od mnoha dalších inzerentů odlište maximálně přehledným a přívětivým videem, jež přednosti svěřeného objektu představí mnohem lépe, než sebenápaditěji sestavený text.

Výhody použití moderních technologií mají hned dvě pozitiva:

  • Potenciálním zájemcům dáte přesně to, co chtějí. S vaší nemovitostí se seznámí během několika minut a vyhnete se tak případnému zklamání při osobním kontaktu během prohlídky nemovitosti.
  • Ušetříte tak svůj cenný čas, protože kontaktovat vás budou opravdu jen lidé, kteří mají o vaši nemovitost zájem. Vše tak bude rázem mnohem jednodušší.

Podáním inzerátu to nekončí

Pokud se rozhodnete služeb portálu využít, dostanete k dispozici tým zákaznické péče, tvořený jen zkušenými matadory v oboru. Najdete tu experty na oblast realit, práva nebo třeba finančního poradenství. Nechybí ani bezplatná poradna pro všechny, kteří z nějakého důvodu nechtějí využít služeb realitní kanceláře, zároveň však nemají pro podobnou činnost dostatek zkušeností.

A samozřejmě nesmí chybět ani magazín s aktuálními články, plný užitečných rad a tipů pro jakoukoliv životní situaci, související s nákupem či prodejem nemovitosti.

Právní služby pro každého

Uvažujete o tom, jak nejlépe zajistit převod nemovitosti? Je lepší nejprve poslat peníze nebo by tento krok měl následovat až po převodu nemovitosti na jejího nového vlastníka? Tento odvěký problém lze jednoduše obejít použitím šikovné úschovny peněz. Právní služby na CINCINK vám samozřejmě správně vypočítají i daň z prodeje nemovitosti, poradí s daňovým přiznáním apod. Získáte tak jistotu, že všechno proběhne opravdu bez problémů a přesně tak, jak má.

Prodej nemovitosti jako noční můra? Díky CINCINK už nikdy více

Prodej nemovitosti jako noční můra? Díky CINCINK už nikdy více

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *