Kde si půjčit, když je žádost zamítnuta i u nebankovních společností

Bezvýchodnou se může situace zdát, pokud je žádost o půjčku podaná u nebankovní společnosti, ale i tak je zamítnuta. Jenže i na to je odpověď a možnost, kde si půjčit i v případě, že již u několika společností dlužíte a na dveře vám klepe exekutor. SOS půjčky od společnost SOS Credit jsou možností, jak přijít penězům i za ztížených podmínek.

SOS Credit – půjčka před výplatou

Služba, kterou SOS půjčka před výplatou nabízí, je také možnost srovnání všech možných půjček od konkurence. Mnozí tak doznají poznání, že jinde jim nabylo dopřáno získat finanční půjčku, a tak je pro ně možností SOS půjčka před výplatou. I když je žadatel zatížen dluhy a hrozí mu nemalé problémy, může SOS půjčku pře výplatou na pokrytí důležitých výdajů ihned získat. První půjčka je až do výše 8 000 Kč navíc se 100% slevou. Pokud si půjčujete již poněkolikáté, dostáváte automaticky slevu a můžete si půjčit až 15 000 Kč.

Každá půjčka se musí splatit

Otázkou je, zda je to pro takové osoby vhodné, brát si půjčku před výplatou, jestliže mají mnoho dluhů a naděje na zlepšení jen tak nepřichází. Pamatovat je tak nezbytné na fakt, že i moderní půjčka je úvěrem, který je nutné splatit a to v předem daném termínu splatnosti. Porušení této dohody s sebou obvykle nese nutnou pokutu za nedodržení smluvních podmínek. Výhodou je, že společnost nepožaduje žádné ručení a ani žádné ručitele.

Půjčka je obvykle schválena  do 15 minut a vy si tak můžete peníze vyzvednout z bankovního účtu do několika desítek minut. Pro vyřízení nemusíte chodit nikam na pobočku, vše si vyřídíte z pohodlí domova 24 hodin denně 7 dnů v týdnu.

Když zklamou všechny možnosti, je tu vlastní inzerce

Nejlepší možností, jak najít vhodnou nabídku v případě finančních potíží, je zadat si vlastní poptávku po půjčce. V ní pak uvést vše potřebné, co je nutné, aby půjčka splňovala a mnohdy také uvést, jaké dluhy již máte. Díky tomu je vám půjčka vytvořena přímo na míru a často i nabízející poskytnou možnost odkupu všech ostatních dluhů. Vy, jako žadatel o půjčku před výplatou, tak dostanete jedinou instituci, které budete muset pravidelně splácet.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *