Půjčka bez doložení příjmu, na kterou dosáhnou i podnikatelé

Potřebujete rozjet svůj business, ale nemáte v zádech skoro žádnou finanční historii nebo jednoduše banka nevěří navrženému podnikatelskému plánu? Potřebujete nutně půjčit na vybavení kanceláře, případně čekáte na proplacení faktur a nezbývá vám na každodenní provozní výdaje? S chytrým finančním produktem vyřešíte všechny své problémy najednou.

Daňové přiznání potřebovat nebudete

Rádi bychom vám představili flexibilního a moderního poskytovatele nebankovních půjček www.bez-pujcka.cz, který myslí i na začínající podnikatele nebo OSVČ používající v daňovém přiznání vysoké paušály, pro něž je běžná bankovní půjčka obvykle nedostupná.

Nemusíte dokládat svůj příjem, živnostenské oprávnění ani cokoliv dalšího. Postačí čestné prohlášení, že vaše firma není a v nejbližší době ani nebude v úpadku. Vše navíc zadáte pohodlně on-line s vyřízením přes e-mail. Nikomu nemusíte dávat své telefonní číslo a bát se předání osobních údajů. Tady zkrátka jednají fér.

Dejte sbohem problémům

Nebankovní půjčka pro podnikatele je vyřízena rychle a bez zbytečné omáčky kolem. Máte záznam v registru? Ani to nemusí být nepřekonatelný problém. Na rozdíl od bank tady přihlíží k povaze zápisu a pohledávka několika stokorun za zpackané telefonické vyúčtování z vás černou ovci na listině neplatičů neudělá.

Jednoduše řečeno půjčka bez doložení příjmu vás dokáže rychle vytáhnout z problémů, kdykoliv budete potřebovat. Postará se o vaše soukromí, nebude vás trápit zbytečnými otázkami a nabídne férové platební podmínky skutečně každému. Je to zkrátka šikovná záloha a pojištění „pro strýčka příhodu,“ které by měl mít každý zodpovědný podnikatel alespoň do doby, než si dokáže adekvátní finanční polštář našetřit z vlastních zdrojů. A že to není vždy úplně jednoduché, víte nejlépe sami. Vždyť peníze dělají peníze, tak proč je nechat líně lenošit na mizerně úročeném spořícím účtu, když se mohou hbitě otáčet docela jinde? Co myslíte?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *