Půjčka bez registru

Rozbilo se vám auto, ale vy potřebujete každý den dojíždět několik desítek kilometrů do práce? Prasklo vám potrubí a váš byt je nyní pod vodou? Chybí vám finance na neodkladné výdaje? Možné řešení vaší situace může představovat půjčka.

Bankovní, nebo nebankovní půjčka

Možným řešením, jak získat chybějící finance na koupi auta nebo nemovitosti či na jejich opravu, může být půjčka. Současný trh nám nabízí velké množství úvěrových produktů, které můžeme rozlišovat podle jejich poskytovatele na bankovní a nebankovní. Oba dva typy půjček pak mají své výhody a nevýhody. Přestože bankovní půjčka bývá jistějším řešením, nebankovní půjčka je zas řešením rychlejším a efektivnějším.

Půjčka se zástavou

Mezi tradiční půjčky patří hypotéka, u které je zapotřebí zastavit nemovitost. Kromě hypotéky však existuje i další typ půjčky se zástavou, a tou je nebankovní půjčka bez registru se zastavením vozidla. Poskytovatelem této půjčky bez registru je autozastavárna Zastavuz.cz, která nabízí výhodné půjčky ve výši až 80 % hodnoty zástavy, do níž můžete dát nejen svůj osobní vůz, ale také motocykl, užitkový vůz, stavební stroj nebo dokonce letadlo. Dále pak nezáleží, zdali je zastavované vozidlo v osobním nebo firemním vlastnictví.

Jak půjčka a zástava vozidla funguje?

Osvědčenou půjčku MONEY & DRIVE můžete vyřídit z pohodlí svého domova prostřednictvím internetových stránek Zastavuz.cz. Peníze, a to ve výši do 80 % hodnoty vašeho zastaveného vozidla, pak získáte do 60 minut. Velkou výhodou je, že i přes zastavení vozu můžete svoje auto i nadále využívat.

Další výhody půjčky

Včetně výše uvedené rychlosti vyplacení půjčených peněz a možnosti využívat i nadále svoje zastavené auto nabízí půjčka MONEY & DRIVE i další výhody. Jednou z nich je možnost vyplacení vysokých částek, bezplatné ocenění vašeho vozidla, absence skrytých nákladů a možnost daňově uplatnitelných výdajů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *