Půjčku bez registru vyřeší třeba autozastavárna

Každému z nás se může stát, že cestou domů z práce dostane smyk, přeběhne mu přes cestu srnka nebo potká nepozorného řidiče a sám tak skončí ve strouze. Stejně tak se každému z nás může stát, že mu doma praskne potrubí a jeho byt zaplaví pár centimetrů vody, která způsobí nemalé škody. Nevyzpytatelných situací může člověka potkat mnoho. Jenže co v takové situaci dělat a jak ji řešit, když vám chybí finance na opravu? Možné řešení vaší situace může představovat půjčka.

Bankovní, nebo nebankovní půjčka

Na první pohled nejsnadnějším způsobem, jak získat chybějící finance, je půjčka. Na druhý pohled však získání půjčky, která by mohla vyřešit opravu auta či pokrytí jiných neočekávaných výdajů, není tak jednoduchou záležitostí, jak se na první pohled zdálo. Současný trh půjček je sice velmi rozmanitý a nabízí svým spotřebitelům velké množství úvěrových produktů, které je možné rozlišovat na účelové a neúčelové, podnikatelské či spotřebitelské a úplně základně na bankovní a nebankovní. Oba dva typy posledně jmenovaných typů půjček, tedy bankovní a nebankovní půjčky, pak mají své klady i své zápory. Přestože bankovní půjčka bývá jistějším řešením, nebankovní půjčka je zas řešením rychlejším a efektivnějším.

Půjčka se zástavou

Včetně výše uvedeného rozlišování typů půjček existuje ještě rozlišení na půjčky se zástavou a bez zástavy. Obě dvě varianty se přitom vyskytují jak v bankovní, tak v nebankovní verzi. Typickou půjčkou se zástavou je přitom hypotéka, u které je zapotřebí zastavit nemovitost, a to buď nemovitost kupovanou, nebo nemovitost odlišnou. Kromě hypotéky však existuje i další typ půjčky se zástavou, a tou je nebankovní půjčka bez registru se zastavením vozidla.

Jak půjčka a zástava vozidla funguje?

Půjčku se zástavou vozidla řeší autozastávarna, kde vám půjčí, kterou je například Zastavuz.cz. Ta nabízí výhodné půjčky ve výši až 80 % hodnoty zástavy, do níž můžete dát nejen svůj osobní vůz, ale také motocykl, užitkový vůz, stavební stroj, či dokonce letadlo. Dále pak nezáleží, zdali je zastavované vozidlo v osobním nebo firemním vlastnictví.

DayronV / Pixabay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *