Rekvalifikační kurz vám pomůže nastartovat kariéru

Nezaměstnanost je v našich zemích rekordně nejnižší, přesto však existují povolání, v nichž bývá pracovníků dlouhodobě nedostatek. Jedním z nich je i pozice účetní, personalistky a asistentky. Firmy se předhánějí v nabízených benefitech i ve výši platu. Tak proč toho nevyužít a nepostavit se na vlastní nohy zase o něco více?

Moderně vedené rekvalifikační kurzy účetnictví vám mohou usnadnit cestu k zajímavému přivýdělku nebo jednoduše otevřít prostor ke změně vaší práce. Stačí si jen trochu věřit a najít ty správné školitele.

Práce z domu jako ideální brigáda

Stále nemáte doma dostatek peněz? Pak vás určitě zaujme fakt, že běžné mzdové účetnictví lze provádět i z pohodlí domova. Odpadne vám tak cestování za prací a ušetřený volný čas můžete využít pro sebe nebo pro svou rodinu.

Že nemáte čas studovat? Ale vůbec ne, stačí si najít kurzy, které probíhají ve vhodném termínu. Například v Orange Academy v Plzni se studuje zásadně o víkendu. A pokud nějaký kurz vyjde přece jen na všední den, pak pouze na odpolední hodiny. Potěší vás také tříhvězdičkové prostředí hotelu Victoria, proslaveného svou kuchyní (o přestávce tedy rozhodně budete mít z čeho vybírat)

A kde se budete učit? Věřte nebo ne, ale tohle rekvalifikační mzdové účetnictví Plzeň se nejčastěji odehrává v zahradním altánku s volným vstupem do zahrady. O pohodlí se nebojte, v létě tu běží klimatizace a v zimě zase vytápění. Pracovní prostředí je tak opravdu nepřekonatelné. Tady se budete i na ty nejtěžší úkoly soustředit mnohem snáz než obvykle.

Naučíte se vše, co účetní potřebuje

Součástí kurzu je samozřejmě i získání osvědčení o rekvalifikaci s akreditačním číslem vydaným MŠMT ČR. Kurzy jsou nastaveny tak, že absolvovat je může i úplný začátečník. Na praktických příkladech si vyzkoušíte vše – od zavedení účetní jednotky až po správnou přípravu účetní uzávěrky. Zjistěte, kdy můžete absolvovat první lekci na stránkách OrangeAcademy.cz.

Mac Iphone Airpods Apple Computer

Rekvalifikační kurz vám pomůže nastartovat kariéru

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *