Transition Transformation Education  - d4rkwzd / Pixabay

Soukromá vysoká škola v Ostravě nabízí kvalitní vzdělání v „ocelovém srdci republiky“

Přemýšlíte, na jakou vysokou školu se po maturitě vydat, a nechce se vám jezdit až do Prahy? Magisterské studium Ostrava na soukromé Vysoké škole podnikání a práva je stejně kvalitní alternativou. Dokáže totiž svým studentům nabídnout maximální prozákaznický přístup, který ovšem nespočívá v tom, že by tato vysoká škola byla jednodušší, ale v tom, že se zde studenti naučí dovednosti, které v následné kariéře zcela jistě využijí. Vysoká škola podnikání a práva spolupracuje se špičkami v oboru, s vědci a akademiky, ale také s odborníky ze světa byznysu, kteří dokážou předat studentům praktické zkušenosti, které ve spojení s teorií posunou jejich znalosti na mnohem vyšší úroveň.

Právo a podnikání jsou obory budoucnosti

Zatímco popularita různých studijních oborů stoupá a klesá v závislosti na společenské poptávce, obor práva a podnikání je trvale oblíben. Znalosti, které zde totiž získáte, dokážete skvěle uplatnit v širokém spektru profesí. Obory jako finanční řízení, marketingová komunikace, řízení lidských zdrojů nebo podnikání a management vám zajistí potřebné dovednosti pro získání vedoucích pozic v jakékoli firmě, i k řízení vašeho vlastního podnikání. Pokud by pro vás bylo magisterské studium příliš dlouhé, můžete zvolit i bakalářské studium Ostrava, které si poté můžete rozšířit doplňujícím magisterským studiem.

Proč studovat právě v Ostravě?

Přestože si většina Čechů pod názvem Ostrava představí ponuré město plné vysokých pecí a důlních šachet, již dávno to není pravda. Ve skutečnosti je současná Ostrava zelené město plné přírody, milých lidí a ohromného počtu zábavních podniků, které studenti jistě ocení. Ostrava má více než 30 m2 zeleně na každého obyvatele, což z ní dělá jedno z nejzelenějších měst republiky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *