Staňte se stálým klientem a mějte vše jednodušší!

Mnoho společností má hned několik výhod, bonusů a benefitů pro své stálé klienty. Jednou takovou společností je i Ferratum, která nabízí rychlé, online a finské půjčky. Pokud jste jejím stálým klientem, nejen, že bude servis rychlejší a přístup pracovníků přátelštější, protože vám prostě budou znát, jako svého kamaráda, ale také získáte několik nepopiratelných výhod. A jaké jsou ty výhody? Pojďte si přečíst v našem článku!

Ferratum půjčka a stálý klient? Ano, jde to dohromady!

Společnost Ferratum se velice váží svých stálých klientů, a aby jim vyjádřila svůj dík, má pro připraveno hned několik výhod. Jako nový klient máte sice možnost půjčit si od 500 do 2 000 korun, a to bez poplatků nebo úroků, ovšem vaše registrace bude trvat poměrně dlouho a budete muset precizně vyplnit všechny dotazníky. Jako stálý zákazník se už pak vždy jen jednoduše přihlásíte na váš účet a už nebudete muset nic vyplňovat! Vždy si jen vyberete částku, jakou si chcete půjčit, a vše bude vyřízeno do několika minut!

Pokud si chcete sjednat půjčku přes telefon a jste již stálým zákazníkem společnosti Ferratum, stačí poslat zkrácenou formu SMS zprávy ve tvaru FER Částka Doba splatnosti. Ferratum vás už totiž zná, zná i vaše telefonní číslo a tudíž si jej snadno a rychle spojí s vaší osobou a do 10 minut máte žádost schválenou a do další hodiny máte peníze na účtu! Tak snadné, tak rychlé!

Bonusový program společnosti Ferratum

Navíc, jste-li spokojeni se službami a nabídkami společnosti Ferratum, není nic jednoduššího, než ji všem svým kamarádům a známým doporučovat prostřednictvím e-mailu a pokud si někdo díky tomuto mailu požádá o půjčku, která mu bude schválena, tak vám ve stejný okamžik přibude na 300 Kč na účtu. Prostě stálí zákazníci to zde mají mnohem jednodušší! A jednoduchosti je přece krása, ne?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *