Má venkovní reklama stále ještě budoucnost?

Samozřejmě ano, ale více než kdy jindy je nutné vsadit na efektivitu! Díky rozvoji internetového světa dnešní firmy na tištěnou reklamu stále více zapomínají. Odsouvat ji do pozadí se však nevyplatí. I nízký rozpočet vám totiž může zajistit vysokou návratnost vložené investice v podobě kvalitně vystavěných základů image vaší firmy.

Tištěnou reklamu blokovat nelze

Důvod je prostý: Návštěvníci nejrůznějších webových stránek si mohou zobrazovanou reklamu snadno zablokovat některým z volně dostupných programů. PR agentury reagují na tento trend stále agresivnějšími reklamami, které mají za úkol oslovit co nejvíce zbývajících „free“ návštěvníků stránek, což vede k dalším vlnám instalace „antireklamních programů.“ A jak z tohoto začarovaného kruhu ven?

Vsaďte na jednoduchost!

Zatímco internetové PR se spoléhají na množství informací, venkovní reklama by se měla vydat směrem přesně opačným. Jednoduché a úderné sdělení umístěné na frekventované místě se dokáže vrýt do paměti mnohem lépe, než několik řádků pobíhajícího a blikajícího propagačního textu.

Až už zvolíte billboardy nebo citylighty, můžete si být jistí, že získaný poměr cena/výkon bude u dobré reklamy mnohem vyšší než při běžných internetových PR kampaních. Billboardy dokážou ovlivnit zákazníka ještě několik minut před nákupem, a to se rozhodně počítá.

Získejte zákazníky v regionu

Zejména malé firmy ocení perfektní zacílení tištěné reklamy, která jim pomůže získat zákazníky přímo v požadovaném regionu a jeho okolí. Navíc máte absolutní kontrolu nad tím, kde a jak se vaše reklama zobrazí. Na internetových stránkách můžete takovou proměnnou ovlivnit jen stěží.

Široká nabídka na internetu

Chcete-li najít vhodnou inzertní plochu ve svém okolí, navštivte web mojeBillboardy.cz. Okamžitě můžete vybírat z více než 10 000 reklamních ploch po celé ČR s garancí přímého jednání s majitelem, a tedy bez nepříjemně vysokých agenturních nebo zprostředkovatelských poplatků.

Na on-line mapě navíc rychle porovnáte ceny na celém trhu a vyberete si ideální reklamní plochu právě pro svou firmu. Pro zájemce o zahraniční inzerci je pak za stejně komfortních podmínek k dispozici i web mojeBillboardy.sk.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *