Úspěšným realitním makléřem se můžete stát i vy

Dokážete být důslední, do nových úkolů se vrháte s chutí a rádi se učíte nové věci? Pak máte všechno, co správný expert na nemovitosti potřebuje. Nezáleží na vašem vzdělání, dosavadních zkušenostech, ani na tom, zda se chcete do zaměstnání realitního agenta vrhnout rovnou po hlavě, nebo pro začátek zkusit štěstí třeba jen na poloviční úvazek.

Práce realitního makléře není prozatím v našich zákonech nijak vymezena. Nebude vás tedy svazovat množství závazných předpisů a dalších náležitostí, které mnohé jiné profese vyžadují. Jde o první krok k absolutní svobodě a ideálnímu plánování vašeho volného i pracovního času.

Dělejte práci, která vás bude jednoduše bavit

Nedělejte však stejné chyby jako mnozí před vámi a nesnažte se složitými vodami realit proplavat na vlastní pěst. Poohlédněte se raději po zázemí prověřené a spolehlivé realitní kanceláře, která vám nabídne také potřebné zkušenosti.

Nezadávejte do vyhledávačů hesla typu “realitní makléř práce“, ale jděte rovnou  na jistotu. A kam? Do RE/MAX Nova, kde právě teď čekají na všechny nové zájemce s otevřenou náručí. Máte jistotu, že tady se stanete skutečným expertem na reality a ne účetním, sekretářkou nebo uklízečkou. Děláte tedy opravdu jen to, co vás baví, bez nudné a nepotřebné omáčky kolem.

Proč právě k RE/MAX Nova?

Nic před vámi netají. Řekne vám i to, jaký má realitní makléř plat, s čím bude třeba počítat v samých začátcích, nebo kde byste mohli pro samou horlivost udělat nepříjemné chyby. Zázemí velké realitní sítě spolu s mnohaletými zkušenostmi vám vytvoří ty nejlepší možné startovací podmínky vůbec.

Není tajemstvím, že plat realitního makléře je poměrně vysoký a v posledních letech navíc čísla na výplatní pásce pravidelně narůstají. Skutečně šikovný profesionál si tak měsíčně může vydělat třeba i 150 000, jezdit novým automobilem a přitom věnovat maximum volného času své rodině nebo koníčkům.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *