Gold Is Money Gold Bars Gold Shop

Už jste vyzkoušeli obchodováním s investičním zlatem?

Zvažujete kam výhodně investovat své volné finanční prostředky? Nevíte však, na jakou oblast se zaměřit? Dnešní finanční trhy nabízí hned několik možností od investice do nemovitostí, cenných papírů, obligací nebo akcií. V poslední době si však velkou oblibu mezi investory získává investiční zlato.

Zlato se vyznačuje vysokou likviditou

Zlato je jako jediný kov nebo komodita prakticky nezničitelné a každý den se mění jeho prodejní hodnota v závislosti na aktuální ceně na světové burze a kurzu USD vůči koruně.

Na základě posledních odhadů analytiků se bude cena zlata držet na vyšší úrovni a očekává se jeho další růst . Dle světových finančních analýz by se cena zlata měla v průběhu roku vyšplhat až na 1500 USD za troyskou unci (31,3 g). Rostoucí trend je podporován drahou ropou, obavami z inflace a dluhovou krizí v eurozóně a nestabilitou v arabském světě .

Gold Is Money Gold Bars Gold Shop

hamiltonleen / Pixabay

Jak začít obchodovat s investičním zlatem?

Na českém trhu existuje řada prodejců poskytující služby v oblasti investování do zlata. Společnosti nabízejí komplexní služby od poradenství až po realizaci samotného nákupu a prodeje. Každý zákazník však může začít s přímým obchodováním s investičním zlatem. Co je k tomu potřeba udělat? Na začátku je vhodné, aby si každý investor vyzkoušel testovací obchodování a stal se tak na okamžik burzovním makléřem obchodujícím se zlatem v teple svého domova. V průběhu tohoto testovacího období se naučíte přepočítat cenu zlata z tabulek, na cenu v Kč, vyzkoušíte si odhady ceny zlata na Londýnské burze , odhady pohybů kurzů USD nebo Eura vůči Kč.

V případě, že budete úspěšní a obchodování vás osloví, pak vám nebude již nic bránit a můžete sami začít nakupovat nebo prodávat skutečné investiční zlato za své finanční prostředky. Pokud budete při svém obchodování s investičním zlatem úspěšní, pak máte příležitost své finance skutečně velmi dobře zhodnotit. Při neúspěchu neproděláte víc, než kolik zaplatíte měsíčně za bankovní poplatky ve své bance. Obchodování se zlatem probíhá již stovky let, tak proč byste se nemohli stát úspěšným obchodníkem se zlatem právě Vy?

Gold Is Money Gold Bars Gold Golden

Už jste vyzkoušeli obchodováním s investičním zlatem?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *