Eet Checkout Payment Money Cash  - Obsahovka / Pixabay

Všechny nabídky práce na jednom místě – víme, kde hledat

Potřebujete zaměstnání nebo brigádu, ale příliš si nelibujete v procházení nejrůznějších „specializovaných“ stránek, zaměřených obvykle jen na jeden segment pracovního trhu?

Pak se seznamte s portálem Hitprace.cz – agregátorem pracovních nabídek, který vám přinese prakticky vše, co je ve vašem blízkém i vzdáleném okolí k mání. Pracovní agentury, pracovní portály a jednotliví zaměstnavatelé – to všechno tady najdete. Ve hře jsou běžné zaměstnanecké poměry i brigády, záleží jen na tom, co právě sháníte.

Vyberte si nebo nastavte Hlídacího psa

Statistiky portálu Hitprace.cz vám v kolonce nabídky práce ukáží číslo přesahující 110 000. A každý den přibývají nové a nové. Projděte si nabízené seznamy, které je možné jednoduše filtrovat podle názvu zamýšlené pozice i mnoha jiných kritérií a odepište na ty, jež vás doopravdy zaujmou.

Je vaší aktuální starostí třeba práce Praha, ale zatím jste si nevybrali? Nevadí. Nastavte si Hlídacího psa, který vám na e-mail vždy okamžitě zašle všechny nové nabídky, odpovídající vašim zadaným kritériím. Budete tak o možné příležitosti vědět jako první a nic už nepropásnete.

Zorientujete se okamžitě

Celý server je vymyšlen velmi intuitivně. Pokud hledáte práci, stačí jen zadat název města či obce a samozřejmě i přesnější specifikaci zamýšleného oboru. Pozvali vás na pohovor nebo se odpověď na inzerát neobejde bez motivačního dopisu? Pak navštivte sekci „Magazín“, kde vám v jednotlivých článcích poradí s každým aspektem hledání nové práce fundovaní odborníci.

I pro ty, kteří chtějí jen přivýdělek

Stále vám v rozpočtu chybí peníze? Výpadek několika tisíc by mohla vyřešit šikovná brigáda. Na Hitprace.cz můžete svou vysněnou „práci navíc“ hledat např. podle vzdálenosti od místa bydliště, nebo rovnou vsadit na pečlivě tříděné nabídky v rámci jednotlivých měst. Stačí kliknout a hned začít vybírat.

A aby vám opravdu nic neuteklo, nastavte si i tady Hlídacího psa. Vše je samozřejmě zdarma. Na Hitprace.cz za zprostředkování pracovního poměru opravdu nic neplatíte. Vyzkoušejte sami a uvidíte, jak jednoduché a přehledné všechno je. Stačí vám jeden jediný portál – nikam jinam nemusíte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *