Gold Bar Bullion Gold Wealth Bank  - flaart / Pixabay

Vysoká cena zlata – finanční poradci doporučují prodávat

Leží vám doma zlaté slitky, a přitom akutně potřebujete hotovost pro vyrovnání svých osobních nebo třeba firemních závazků? Pak zamiřte do pražského Obecního domu, v němž specializovaná společnost Zlaté mince Numismatika aktuálně vykupuje drahé kovy napříč druhy i místy původu.

Právě teď je totiž vhodné investiční zlato, stříbro, ale i další drahé kovy se ziskem prodat. Celosvětový dopad koronavirové krize totiž není jen negativní – naopak.

Proč přistoupit k prodeji právě dnes?

Cena zlata je díky ní na nejvyšších příčkách za opravdu dlouhou dobu. A pokud k tomu navíc přičteme i pokles české koruny, což opět ovlivní situaci na burzách s drahými kovy ve váš prospěch, pak existuje na otázku možného prodeje jen jedna odpověď.

A to zejména v případě, kdy vám akutně hrozí např. prodlevy u splátek nebo neuhrazení pohledávek u vašich dodavatelů. A v čem je výkup zlata v Obecním domě výjimečný? Dokáže vás například zbavit i zlata, které vám jinde přijmout nechtěli.

Tajemstvím úspěchu je široká spolupráce

Společnost Zlaté mince Numismatika totiž vykupuje slitky od mnoha renomovaným rafinerií. Aktuálně jde o Valcambi, Royal Canadian Mint, Munze Osterreich, Metalor, Heimerle + Meule,  UBS, Argor Heraeus Johnson&Matthey, Sempsa, Degussa, Credit Suisse, Rand Rafinery, Umicore, Sempsa, Rand Rafinery, Heraeus Hanau, Umicore, a Agosi.

Snadno se tak zbavíte slitků, pořízených dříve např. prostřednictvím bank (jež však zlato zpátky nevykupují), nebo investic od již zkrachovalých společností, které se jinak udávají jen velmi obtížně. A nabídnout tu můžete i jiné drahé kovy – stříbro, platinu či paládium. Ujmou se vás specialisté, kteří se ve světě zlata pohybují už od roku 2003.

Cena zlata je nyní nejvýhodnější od počátku roku, takže ať už máte zlato jako střednědobou nebo dlouhodobou investici, je právě teď čas ho prodat. Váš finanční poradce by vám to jistě doporučil.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *