Zapomeňte na beton. Po moderních podlahách lze chodit už po 24 hodinách!

Neustále ve svém domě realizaci podlah odkládáte, protože máte obavy z dlouho trvajících prací? Obáváte se časové prodlevy u novostavby, případně při zabudování podlahového topení? Už nemusíte.

Dříve používaný beton opravdu potřeboval ke ztuhnutí několik dní, ovšem moderní lité podlahy vás na svůj dokonale hladký povrch pustí už po 24 hodinách. Samozřejmě je hned nesmíte zatížit nábytkem, ovšem k běžné chůzi žádné výhrady mít nebudou

Měli byste vědět: Zařízení domu či bytu je možné nastěhovat po 4-5 dnech, kdy podlahy dokonale zatuhnou.

Jednoduchá realizace bez nepořádku

Říká se jim také sádrové nebo anhydritové podlahy a od vás nevyžadují prakticky nic. Za jejich pokládku jsou totiž zodpovědní odborníci. Ti přijedou až k vám se specializovaným strojem, který si hotovou směs na místě smíchá s vodou v požadovaném poměru.

Následně se samonivelační potěr rozlije na předem připravený podklad a vy můžete jen sledovat, jak se během několika minut sám urovná do absolutně rovné a hladké plochy. Žádný prach ani jiný nepořádek nečekejte – nenastane. A pokud jste zalévali podlahové topení, pak vysoká tekutost zaručí, že nikde nezůstanou žádné vzduchové kapsy ani jiná nebezpečí, jež by vám komfort během chladných měsíců určitě nepřinesla. Samotný anhydrit se pak může chlubit skvělou tepelnou prostupností, takže ani v tomto ohledu neuděláte chybu.

Podlahy v celém domě za méně než den

Ano, přesně takhle rychlá je realizace anhydritových podlah. Výsledný povrch pak nepokrývají žádné trhliny ani spáry – rovnou na něj můžete položit libovolnou podlahovou krytinu. Mimochodem lité podlahy se samozřejmě hodí kamkoliv – i do kuchyně a koupelny. Mají stejnou odolnost a trvanlivost jako beton, po všech ostatních stránkách ho však hravě předčí.

A kde zjistit víc? Nejlépe u specialistů na stránkách Anhypodlahy.cz. Ať už se chcete pouze na něco zeptat nebo máte v merku kompletní dodávku podlah pro své bydlení, neváhejte a napište na kontakt, uvedený na webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *