Cena zlata je na vrcholu, kurzy se však vyplatí sledovat

I když je hodnota tohoto královského kovu na nejvyšších příčkách za posledních sedm let, existují dny, které jsou pro nákup výhodnější než jiné. A právě proto se vyplatí vyhledat specializované stránky, jež vám prozradí, jak je na tom právě dnešek.

Vždyť cena zlata se odvíjí od mnoha faktorů a v posledních dnech je to s ní opravdu jako na houpačce. Nevěříte? Podívejte se na to v přehledných grafech na stránkách Cena-zlata.cz. Tyto informace jsou klíčové pro všechny, kterým záleží na maximálním zhodnocení vlastních investic.

U našich sousedů je situace obdobná

Máme teď na mysli konkrétně Slovensko, kam to přece jenom máme ze všeho nejblíže. I tady zažívá výkup zlata doslova zlaté časy. A to tím spíše, že oproti nám mají určitou výhodu. Platí totiž Euro měnou, takže se do jejich obchodů už nepromítá žádný další kurz, jako v případě naší české koruny.

K prodeji se hodí i numismatické sbírky

Nezáleží na tom, zda „jen“ chcete zpeněžit dědictví po prarodičích nebo akutně sháníte peníze na mimořádné výdaje. Rodinná numismatická sbírka může být mnohem hodnotnější, než si možná myslíte.

Současné zlaté mince, vydávané v tisícikusových edicích, často nemají takovou hodnotu, jako právě stará drobná platidla z dob Rakouska-Uherska nebo Československa. Vyplatí se tedy zjistit, jestli také poklady nemáte doma právě vy. A kde ocenění mincí vyhledat?

Bezplatně vám ho provedou v pátek 3.4. 2020 v prodejně Pražské mincovny v Obecním domě, který stojí hned vedle Prašné brány. Čekat tu na vás budou přední znalci, jež vám vše srozumitelně a samozřejmě česky vysvětlí. Sami se pak rozhodnete, zda své mince prodáte nebo naopak uschováte pro budoucí zhodnocení. Vše je zcela nezávazné a nikdo vás do ničeho nebude nutit. Více se dozvíte na stránkách Zlate-mince.cz. Tak využijte této mimořádné příležitosti – možná vás příjemně překvapí.

Cena zlata je na vrcholu, kurzy se však vyplatí sledovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *