Devops Business Process Improvement  - PCB-Tech / Pixabay

Zjednodušte si život díky elektronickému podpisu

Dost možná už jste se s něčím podobným také setkali. Mnohým institucím stačí, pokud svou internetovou žádost podepíšete elektronickým podpisem a vše začnou okamžitě vyřizovat. Není tedy nutné chodit na úřad nebo na CheckPoint a utrácet tak cenný čas.

Kde však takový elektronický podpis vzít a k čemu se vám vlastně hodí? Ukážeme vám, co byste o tomto segmentu trhu měli vědět.

K čemu se hodí elektronický podpis

Všechny zainteresované instituce si musí být jisty tím, že za zmíněným podpisem stojíte právě vy a nikdo jiný. Proto je u el. podpisu nutná certifikace.

Ovšem jakmile si ho zřídíte, otevře se vám dokořán mnoho dveří. Bez problémů tak budete moci podat například:

  • všechny náležitosti ohledně nemocenského pojištění,
  • přehled o příjmech a výdajích OSVČ,
  • přiznání k DPH,
  • žádosti o sociální dávky,
  • přiznání silniční daně,
  • přiznání daně z nemovitosti apod.

Bez osobní návštěvy také vyřídíte veškerou elektronickou komunikaci se státní správou. Pro firmy pak bude jistě zajímavá třeba i možnost žádostí o dotace EU, rychlý a praktický elektronický podpis e-mailů, elektronické podepisování faktur a dalších dokumentů ve formátu PDF apod.

Kde a jak si elektronický podpis vyřídit

Dnes není problém založit elektronický podpis online zdarma, rychle a bezpečně. A to nejlépe tam, kde tomuto oboru opravdu rozumí. Signosoft.cz vám může na českém trhu nabídnout už 10 mil. podepsaných dokumentů. Jde o největší tuzemskou platformu pro elektronické podpisy, vhodnou jak pro korporace, tak i pro domácnosti!

Nabízí zejména jednoduché a univerzální použití a i díky tomu aktuálně drží 80% podíl na trhu. Chcete si vše vyzkoušet? Podepište zdarma prvních 5 dokumentů (s plnou funkčností) a zjistěte, jaké výhody elektronický podpis má. V budoucnu se však můžete těšit i na zjednodušenou verzi celého procesu, která bude zcela zdarma. Více se dozvíte na stránkách Signosoft.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *