Půjčka pro lidi v insolvenci

3 důvody proč využít nebankovní půjčku

Dostali jste se do prekérní finanční situace, ze které nevíte kudy ven? Potřebujete poplatit některé své dluhy, ovšem nemáte z čeho a obáváte se navyšujicích se úroků, které jsou mnohdy v astronomických výšinách? Anebo pouze plánujete letní dovolenou se svou rodinou či rekonstrukci své stávající koupelny? Ať jsou již vaše důvody, které vás k půjčce peněz povedou jakékoliv, vždy mějte na paměti, že jsou případy, ve kterých vám bankovní instituce bránu do světa úvěrů rozhodně neotevře. Mezi pádné důvody může patřit například nízký plat ve vašem zaměstnání, vypsaná insolvence na vaše jméno, exekuce spojená se zápisem do registru dlužníků a s tím spojená nízká bonita, tedy vaše platební schopnost. Banky se řídí striktními pravidly, která jim nařídila ČNB a přes které bohužel laicky řečeno nejede vlak. V tom případě je tedy mnohem lepší obrátit se na nebankovní instituci, která vám vždy velmi ráda půjčí a to za každých okolností.

Nebankovní společnost půjčí i zadluženým

Takzvaná půjčka pro zadlužené není pro nebankovní instituci žádným problémem. Ba naopak si je velmi dobře vědoma toho, že v těchto případech, tedy tehdy, dlužíte-li určité instituci určitou finanční částku, je vaším největším protivníkem jak nedostatek financí, tak i čas, který je v případě naskakování úroků opravdu neúprosný. V případě, kdy tedy vás a vaší rodinu tíhne ke dnu nedostatek financí na umoření vašich dluhů, je ten správný moment na to, půjčit si peníze u nebankovní společnosti, která s tím nemá absolutně žádný problém. Půjčka pro lidi v insolvenci či pro ty, kteří mají na své jméno vypsanou exekuci je pro banku naprosto neřešitelným bodem, který není schopna a ani nemůže splnit.

Máte nízký příjem? Obraťte se na nebankovní společnost!

Máte nízký příjem, u kterého je více než jasné, že sítem tabulek výše měsíčního příjmu u bankovní společnosti rozhodně neprojde? Nezoufejte! Právě pro vás je dobrou zprávou fakt, že se můžete obrátit na nebankovní společnost, která se po výši vaše měsíčního příjmu ani po tom, jak hospodaříte, s rodinným rozpočtem pídit rozhodně nebude. Nízký příjem sice v bance znamená zavřené dveře do světa půjček, u nebankovních společností tomu ovšem tak v žádném případě není.

Třetím pádným důvodem proč si půjčit od nebankovní společnosti je, že nemusíte vlastnit bankovní účet!

V případě, kdy byste prošli velmi striktními pravidly banky a docílili jste toho, že vám banka peníze půjčí, museli byste se v případě, kdy nevlastníte bankovní účet, smířit s tím, že vám ho banka velmi ráda nabídne, dokonce ho označí za podmínku získání dané půjčky. O tom, že ovšem budete každý měsíc pouze čekat bankovní výpis s poplatky za vše možné, vás jistě raději informovat nebude. Navíc, pokud patříte mezi zaryté odpůrce bankovního účtu, rozhodně vám tato informace nepřijde zrovna vhod. U nebankovní společnosti se ovšem toho, že by vám byl k půjčce vnucen i bankovní účet, obávat nemusíte. Nebankovní společnosti si totiž nezakládají na tom, že jejich klienty musí mít výhradně bankovní účet a peníze z půjčky jsou ochotni zaslat třeba i poštovní poukázkou či vám ji dopravit až k vám domů. Pokud tedy nemáte bankovní účty v lásce, rozhodně vás tato informace velmi mile překvapí. Půjčka bez bankovního účtu je totiž díky tomu nadosah.

Na co si můžete u nebankovní společnosti půjčit?

O tom, na co si u nebankovní společnosti půjčíte, rozhodujete pouze a jen vy sami. Nebankovní půjčka je totiž neúčelová, což v překladu znamená, že částku půjčky můžete využít na cokoliv, vás jen napadne. Je tedy naprosto jedno, zda peníze využijete na splátku některého z vašich předešlých úvěrů či zda peníze investujete do svého vzdělání či do vzdělání vašich dětí anebo zda za peníze pojedete s celou rodinou k moři. Nebankovní společnost se totiž po tom, na co peníze užijete, nikdy nepídí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *