Nabídky půjček a hypoték

Tři banky, tři různé nabídky půjček a hypoték

Půjčky a hypotéky jsou dnes téměř běžnou nabídkou všech bank a i mnohých nebankovních subjektů. Jenže zorientovat se někdy v těch všech nabídkách je vyloženě na vysokoškolský diplom. Proto jsme pro vás vybrali tři nejlepší, nejvýhodnější a nejnavštěvovanější banky, které půjčky a hypotéky nabízejí. Pojďte si tedy společně s námi projít jejich nabídky!

Půjčky a hypotéky od Moneta Money bank

Moneta Money bank je součástí společnosti Moneta , která byla založena už v roce 1892 a nabízí jak půjčky, tak i hypotéky. Jejím největším esem v rukávu je Expres půjčka. Ta je nabízena ve výši od 20 000 do 700 000 Kč. Budete-li navíc splácet vždy včas a přesně podle smluvních podmínek, bude vám každý rok snížen úrok o jedno procento. Dále nesmíme zapomenout ani na hypotéky, které Moneta Money bank nabízí. Hypotéky nabízí Moneta Money bank v minimální výši 300 000 Kč a maximálně do 80 % tržní ceny nemovitosti. Jak to obyčejně u hypoték bývá, můžete ji využít ke koupi bytu, rodinného domu, rekreační chalupy nebo stavební parcely, k rekonstrukci domu nebo bytu, k výstavbě či dostavbě domu, nebo k vypořádání vlastnických vztahů k nemovitosti.

Půjčky a hypotéky od ČSOB

U Československé obchodní banky si můžete sjednat buďto úvěry, kreditní karty, účelové úvěry nebo hypotéky. V rámci nabídky půjček můžete u ČSOB najít produkty, jakými jsou Flexibilní půjčka, Půjčka na cokoliv, Půjčka na zlepšení bydlení, Konsolidace, Kreditní karty, Povolené přečerpání účtu, Povolené přečerpání k ČSOB Studentskému kontu a Americká hypotéka. Je opravdu z čeho vybírat. U hypoték nabízí ČSOB částky od 200 000 Kč až na 40 let.

Půjčky a hypotéky od České spořitelny

Poslední banka, kterou jsme do našeho výčtu vybrali, je Česká spořitelna. Ta taktéž nabízí jak půjčky, tak i hypotéky. Půjčku u České spořitelny můžete zažádat od 20 000 do 600 000 Kč až na sedm let. Navíc nemusíte dokládat účel půjčky a ani pravidelný příjem. Hypotéky České spořitelny jsou pak nabízeny až do 100 % hodnoty nemovitosti. Při sjednání hypotéky na déle než 20 let a při volbě 3 až 5leté fixace úrokové sazby vám bude nabídnuto úrokové zvýhodnění 0,3 %.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *