Jak se zbavit dluhů?

Cenu nebankovní půjčky si nyní můžete spočítat v několika krocích

Cenu nebankovní půjčky si nyní můžete spočítat v několika krocích

jarmoluk / Pixabay

Dostali jste se do tíživé finanční situace, z níž není na první pohled úniku? Máte problémy se zaplacením nájmu nebo úhradou faktury od telefonního operátora? Vaše domácí pokladnička zeje prázdnotou a před vámi se najednou objevil nečekaný výdaj, jenž vyžaduje okamžité finanční řešení? Pokud jste alespoň na jednu z výše uvedených otázek odpověděli kladně, pak budete s největší pravděpodobností zvažovat, kde snadno a lehce získat nějakou tu finanční injekci. Ve svém rozhodování se ovšem neunáhlete! I přesto, že vás mohou lákat nízké úroky, vracené poplatky nebo odměna za řádné splácení, každou půjčku byste si měli důkladně propočítat. Jedině tak zjistíte, zda je opravdu natolik výhodná, jak se na první pohled tváří nebo jde pouze o promyšlený marketingový tah.

Banka vs. nebankovní společnost

Drtivá většina zájemců o půjčku míří v první řadě do banky. Zde jsou podrobeni takřka policejnímu výslechu, jenž se týká jejich finanční minulosti i aktuální situace, pracovního zázemí i závazků z minula. Pokud bankovní úředník zjistí nějaké nesrovnalosti nebo překážky, jež by mohly vést k vysokému riziku banky, žádost o půjčku s okamžitou platností smete ze stolu. V takovém případě klientovi nezbyde nic jiného, než zamířit se svou prosbou o půjčku k nebankovním institucím, které nabízejí půjčky bez registru ihned i osobám, které mají záznam v registru dlužníků Solus.

Jak si rychle spočítat půjčku bez registrů? Poradíme vám!

A právě nebankovní půjčky mohou představovat zvýšené riziko. Ne každý poskytovatel je totiž poskytovatelem solidním a ne každá půjčka je tak výhodná, jak se na první pohled tváří. A právě proto je nezbytné jejich vzájemné porovnání. Registry dlužníků jsou plné osob, které tento důležitý krok podcenily, a upsaly se k půjčce, jež jim následně zlomila vaz. Abyste nedopadli stejně, je pro vás připraven zbrusu nový projekt spocitat-pujcku.cz, který za vás nezávisle porovná nejrůznější druhy půjček a vybere tu nejvýhodnější. Zároveň se na něm můžete dočíst názory a zkušenosti skutečných klientů jednotlivých společností nebo obohatit svůj slovník o nový finanční pojem, jenž se v souvislosti s půjčkami často objevuje. Zkuste si třeba spočítat cenu půjčky bez registru s vyplacením ihned a zjistěte, kde vám nabídnou ty nejvýhodnější podmínky a způsoby řešení vaší svízelné situace.

I nebankovní půjčky můžou být výhodnější než bankovní – nevěříte?

Jak se prostřednictvím jednotlivých kalkulaček, jež jsou součástí stránek spocitat-pujcku.cz přesvědčíte, některé nebankovní půjčky jsou dokonce výhodnější, než ty bankovní. I zde je ovšem nutné vybírat solidního poskytovatele nebo ověřené firmy, jež razí pro-klientský přístup, a rychlé vyplacení peněz je u nich samozřejmostí. Třeba u takové půjčky do 100 000 Kč získáte u některých nebankovních společností stejný úrok jako v bance. A někde může být tento úrok dokonce ještě výhodnější. Spočítat nebankovní půjčku je s novým projektem spocitat-pujcku.cz opravdu velmi snadné a spolehlivé.

Spočítat si lze i půjčku na vyplacení exekucí

Vznáší se nad vámi strašák se jménem „exekuce“? Máte obavy ze zabavování majetku nebo ztráty střechy nad hlavou? Obáváte se toho, že u vás jednoho dne zazvoní exekutor a žlutými lístečky polepí vše od dětského pokoje, až po vaši pracovnu? Pak není od věci pouvažovat nad tím, zda by vás z této svízelné situace nedostala půjčka na exekuce, kterou poskytuje řada nebankovních společností. I zde se ovšem vyplatí dobře počítat. Takové vyplacení exekuce za pomocí půjčky totiž nemusí (a zpravidla ani nebývá) nijak přehnaně výhodné. Pokud vám však stávající situace jiné řešení nedovoluje, je nebankovní půjčka pro zrušení exekuce zcela nezbytná.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *