Virtuální kreditka od Ferratum Bank za vás zaplatí až 25 000 Kč

Období před Vánoci si mnoho z nás spojuje s přeplněnými nákupními středisky a pořádným průvanem nejen v peněžence, ale zejména na bankovním účtu. Je-li to i váš případ, pak nám jistě dáte za pravdu, že vyjít s penězi v tomto období nebývá zrovna dvakrát jednoduché. Patříte-li ke skupině osob, jež má „jednu kapsu prázdnou a druhou vysypanou“, pak se jistě budete poohlížet po nějaké finanční injekci. Pokud příliš nevěříte rychlým půjčkám, pak pro vás máme jedno moderní a zbrusu nové řešení, kterým je virtuální kreditka od Ferratum Bank. Jak taková kreditka vlastně funguje a co může přinést svému majiteli? To vám prozradíme o pár řádků níže.

Kreditka, kterou neztratíte

Virtuální kreditní karta od Ferratum Bank je zcela novou a doposud neznámou službou, která může na váš bankovní účet nebo do peněženky přinést až 25 000 Kč. Stačí jen vyplnit krátkou žádost, jež vám nezabere více než pár minut a obratem čerpat potřebný finanční obnos v rozmezí 2 000 až 25 000 Kč. Schvalování žádostí funguje obratem a to bez zdlouhavého papírování, prokazování příjmů nebo nahlížení do registru dlužníků. Mezi další výhody této inovativní služby společnosti Ferratum Bank patří také skutečnost, že svou virtuální kartu neztratíte a nehrozí tak, že by vás někdo o finanční rezervu připravil.

Virtuální kreditka nebo kontokorent?

Možná, že vás po přečtení těchto řádků napadla jistá podobnost virtuální kreditní karty s klasickým bankovním kontokorentem. Nenechte se však mýlit – o klasický kontokorentní úvěr se ani zdaleka nejedná. Aby vám totiž banka kontokorent schválila, bude po vás požadovat vedení běžného nebo podnikatelského účtu a pravidelný příjem. Nevyhnete se pak ani kontrole registru dlužníků. To u virtuální kreditky v žádném případě nehrozí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *