Česká pojišťovna - balíček cestovního pojištění Na hory s rodinou

Česká pojišťovna – balíček cestovního pojištění Na hory s rodinou

Česká pojišťovna - balíček cestovního pojištění Na hory s rodinou

nikolayhg / Pixabay

Období jarních prázdnin, zimních radovánek a výletů na hory vrcholí. Mnoho rodin se vydává za pořádnou lyžovačkou na české i zahraniční sjezdovky. Nejen při sportovních výkonech jsou však všichni členové rodiny vystaveni určitému nebezpečí.

Protože většina lidí chce mít jistotu že i když se stane byť menší nepříjemnost, nebudou vystaveni zruinování svých úspor například za zdravotní péči v zahraničí, uzavírají si cestovní pojištění. Česká pojišťovna připravila balíček cestovního pojištění Na hory s rodinou na míru právě pro rodiny které se chystají na hory.

Balíček cestovního pojištění Na hory s rodinou

V čem je balíček cestovního pojištění Na hory s rodinou zajímavý? Zaujmout by mohla především rodinná sleva, která zajišťuje slevu 50 procent pro děti mladší osmnácti let. Děti do šesti let jsou dokonce v rámci rodiny pojištěny zdarma. Česká pojišťovna také nabízí slevu za sjednání online, stejně jako dnes už většina pojišťoven. Při sjednání online tedy klient zaplatí o 10 procent méně. Čím se však tento produkt liší je sleva 20 procent na půjčení a servis liží v obchodech Happy Sport, a zároveň sleva 10 procent na celý sortiment v Happy Sportu.

Co vše balíček obsahuje?

  • Pojištění léčebných výloh (limit 6000000Kč)
  • Pojištění odpovědnosti (limit 5000000Kč)
  • Pojištění zavazadel (limit 20000Kč)
  • Pojištění právní ochrany
  • Úrazové pojištění (pojistné částky: trvalé následky úrazu: 400000Kč, smrt úrazem: 200000Kč, doba nezbytného léčení: 40000Kč)

Při sjednání je nutné zvolit destinaci do které cestujete formou volby programu Evropa, nebo Svět. Typ cesty je předem definovaný jako turistická cesta. Další parametry balíčku však lze libovolně upravovat. Například limit pojištění léčebných výloh je možný snížit na 3000000Kč, a stejně tak varianty úrazového pojištění, odpovědnosti za škodu a pojištění zavazadel lze měnit, snižovat pojistné plnění a tím i zlevnit celkové pojistné.

Mezi další volitelené připojištění, které je možno sjednat navíc patří veterinární ochrana pro zvířata (do limitu 30000Kč), nebo pojištění vybavení domácnosti v době nepřítomnosti pojištěného. Pojištění právní ochrany funguje jako zajištění pomoci při právních sporech v zahraničí, až do limitu 200000Kč.

Sjednání online

Při sjednání online je platná již zmíněná sleva 10 procent, zároveň jsou ale k dipozici slevy formou rodinné slevy (sleva 50 procent pro děti mladší 18 let, děti do 6 let zdarma), a za zmínku stojí také fakt, že se tyto slevy nesčítají, a podle toho je pro klienta vždy vybrána nejlevnější možná varianta. Proces sjednání online je jednoduchý a rychlý – smlouva přijde emailem, nebo poštou, a pojištění je platné okamžitě od zaplacení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *