Do tiskárny on-line vůbec nemusíte chodit

Chcete vytvořit svou firemní identitu? Cílíte na předem vybranou skupinu zákazníků nebo se jen mezi lidmi snažíte zvednout povědomí o tom, co děláte? I když žijeme v době digitálních médií, je starý dobrý papír v tomto ohledu stále ještě nenahraditelný.

Musíte však hledat levný tisk, který vaše náklady na marketingové kampaně neprodraží více, než je třeba. Ovšem zároveň takový, jenž poskytne vaší podnikatelské image dostatečnou kvalitu – protože na ní záleží ze všeho nejvíc.

Moderní tiskárna vám dokáže nabídnout celou řadu reklamních produktů

Možná se budete divit, ale nezáleží na tom, zda svůj business budujete výhradně offline nebo naopak doslova žijete sociálními sítěmi a dalšími internetovými prostředky pro komunikaci. Tisk vizitek, letáků či třeba dárkových tašek se vám bude hodit v každém případě. Firemní logo a slogan sluší celé řadě předmětů, které dennodenně vystavujete na odiv svým zákazníkům.

Snadno se tak mohou stát marketingovými nástroji nebo snad ještě oblíbenějšími reprezentačními předměty – to, pokud je použijete jako malou pozornost. Psací bloky, desky na dokumenty, kalendáře, ale i obálky, jež zasíláte svým zákazníkům – to všechno může s hrdostí nést část vaší firemní identity. A kam zajít pro jejich tisk? U ostravské tiskárny JustPrint si vystačíte jen s několika kliky myší – doslova.

Tisk online s doručením po celé ČR

Tiskárna JustPrint je veskrze moderní službou, která sází na maximální jednoduchost a efektivitu. Veškeré podklady lze podat on-line a poté si jen zvolit místo, kam chcete vytištěné reklamní materiály doručit. Náklady zjistíte předem – stačí vše zadat do nezávazné on-line kalkulačky a ihned budete vědět, kolik za své tiskoviny zaplatíte.

Plánujete nějakou speciální firemní akci? Rádi byste svým zákazníkům ukázali něco, co nikdo jiný nemá? Pak vás určitě potěší, že JustPrint vám nabízí bohaté zkušenosti i s atypickými zakázkami. Nebojte se na ně tedy obrátit se svým požadavkem. Více se dozvíte na https://justprint.cz/.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *