Marketing Graph Screen Exchange  - Audy0073 / Pixabay

Hledáte brokera, který je v češtině? Máme tip

Je vaším snem jednoduché obchodování s CFD kontrakty, ale s angličtinou si příliš nevěříte? Nevadí. Máme pro vás tip na brokera, který se s vámi bez potíží domluví ve vašem rodném jazyce. Jde o špičku, známou po celém světě. 

A samozřejmě je rovněž licencovaný v ČR. Seznamte se s platformou etoro.com, známou neustálými inovacemi a vysokou důvěryhodností. Vyzkoušely ji už miliony lidí po celém světě. Nechte se také zlákat jednoduchým sociálním obchodováním prostřednictvím svého mobilního telefonu!

Jaké jsou hlavní výhody?

I když sídlo brokera najdeme na Kypru, provozovatelem je eToro (Europe) Ltd. Účet budete mít v amerických dolarech, ovšem jak jsme už předeslali, rozhraní je přeloženo do češtiny, obejdete se tedy i bez hlubší znalosti angličtiny. Vybrat si můžete z různých aktiv, poplatky jsou velmi přívětivé, bát se nemusíte ani o své osobní údaje a zcela jistě oceníte i bezplatné investiční pojištění.

Vyberte si vhodný produkt k obchodování

Nejoblíbenější jsou u tohoto brokera jednoznačně akcie, těch tu naleznete přes 2 000. Ovšem k mání jsou i měnové páry či ETF. Ale eToro.com nezapomíná ani na méně obvykle typy obchodů. Máte zájem o komodity, kryptoměny nebo indexy? Vyberte si přesně podle svého gusta.

Webová i mobilní verze

A co k obchodu potřebujete? Jen přístup k webovému prohlížeči, jinak nic. Není nutné stahovat žádnou aplikaci  a bát se o bezpečí svých osobních údajů. Navíc se můžete přihlásit opravdu odkudkoliv a obchodovat tak bez omezení ve chvíli, kdy zrovna budete mít čas.

K dispozici je i mobilní verze eToro. Bohužel na ní nenajdete úplně všechny dostupné nástroje, ovšem na oplátku vám nabídne jednoduchost, rychlost a přehlednost. Stačí kliknout a okamžitě zjistíte, jak se vaše investice zhodnocují. Mobilní platforma je vhodná pro systémy iOS i Android, takže vašemu zapojení do celosvětové obchodní komunity nebude stát nic v cestě. Hledáte nejrychlejší způsob investování? Tak tady je.

Iphone Cell Phone Telephone Tech  - sergeitokmakov / Pixabay
sergeitokmakov / Pixabay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *